Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek melyik a jobb?...

Szerintetek melyik a jobb? Zsemle, kenyér vagy kifli?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Szendvicsnek zsemle, ha viszem valahova. Otthon nagyon szeretem a kiflit, hisz otthon tudok enni mellé dolgokat, nem baj, ha nem tudom belerakni. Kenyeret pedig csak a nagyon frisset szeretem, bizonyos ételekhez, pl pörkölt, sült szalonnából kicsepegtetett zsír.
2017. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Csak a kenyeret szeretem. A zsemlét még megeszem, de a kiflit egyáltalán nem.
2017. jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Egyik sem, ami engem illet. Majdnem ugyanaz az összetétele, gluténes szénhidrátbomba. De ezt félretéve...

Ízre (s könnyen megragadásra) egy jó kis vajas zsemle vagy kifli (lehetőleg teljes kiőrlésű, azt általában jobban szeretem, bár van kivétel), alakra pedig egy hagyományos kifli, hegyes véggel :D Úgyse szerettem soha a szendvicset...

Kenyérből maximum saját sütésűt ennék, illetve extrém kilengéskor a párom által sütöttet (jobbára bio tk tönköly). Nagyon rossz ötlet az életmódom mellett (amivel elég durván ütközik), de finom és jól megy hozzá a vaj. A saját kenyerem enyhén zabos, de szénhidrátszegény s az is finom vajjal.

Még a bolti kenyerek is nagyon eltérnek, hogyan lehet erre válaszolni?

2017. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szendvicsnek csak is zsemle.

Zsíros ételek, főzelékek mellé friss kenyér.

Joghurthoz, kefirhez kifli.


Leggyakrabban zsemlét fogyasztok.

2017. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szendvicsnek zsemle, otthonra vagy melóba reggelire kenyér vagy kifli.
2017. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegyik ugyanolyan jó,de ha kirándulni megyek akkor zsömle kell.
2017. jan. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%

Miért függne bármi is attól, hogy milyen alakúra formázzák a tésztát?

Csak az számít, milyen lisztből van! Részemről legyen teljes kiőrlésű és magvas...

2017. jan. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!