Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sutoporral, éleszto nélkul...

Sutoporral, éleszto nélkul lehet (finom) kenyeret sutni?! Ti próbáltatok már?! (Kenyérsuto automata nélkul. )

Figyelt kérdés
Koszi elore is a válaszokat!!!

2016. aug. 29. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen zsemle /kifli/ ciabatta/ bagett,stb. receptek is tokéletesek!!! Úgymond "extrém" receptekre pl. hagymás kenyér, sajtos tokmagos zsomle, hagymás ciabatta, sajtos kifli, sajtos baconos kifli, tejfolos fokhagymás bagett, stb. kulonosen kíváncsi vagyok! Koszonom!!
2016. aug. 29. 10:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerinted rossz lehet nélkule?! ( Sajnos allergiás vagyok az élesztore, úgyhogy nem tudok mit tenni. ) A szárított élesztot azt még bírom!
2016. aug. 29. 10:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak receptek a neten.


Pl. ez: [link]

2016. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ír szodas kenyér receptre keres rá. Élesztő nélküli szódabikarbónas recept. Nekem ízlett, simán sutoben sütöttem. Elég sokáig puha is maradt.
2016. aug. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom!!!
2016. aug. 29. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!