Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi az, hogy a Boci csoki...

Mi az, hogy a Boci csoki származási helye "EU-n kívül"?

Figyelt kérdés
Nem felháborító, hogy nem elég, hogy nekünk mindenből a sz.rabb jut, még a Boci csokit is máshol gyártják? Úgy tudtam, hogy a Boci csoki magyar!! Miért kell küldföldön gyártatni? Nem felháborító? És mit jelent, hogy EU-n kívül? Kína vagy India? Köszönöm a válaszokat!

2017. febr. 19. 20:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem jogosan háborgok, mert horror árat fizetünk a silány áruért."


NEM, nem jogosan háborogsz, ha silány áruról van szó, azt nem veszi meg értelmes ember. HA meg megveszi, akkor ö a hibás és nem a gyártó/forgalmazó!

2017. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
Örülök, hogy végre valakinek leesett, hogy Csehország is uniós tagállam xDD
2017. febr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Retro Tibit vásárolj, a kék tej, a piros ét. Nem vagyok oda a csokoládé táblákért, de a kék Tibiben azért még van valami ami a régi.
2017. febr. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: köszönöm a tanácsot, nem ettem még Tibi csokit,, most kipróbálom, remélem ahogy te mondod, abban még maradt valami minőségi.
2017. febr. 20. 11:12
 15/21 anonim ***** válasza:
64%

Nem kevésbé jó, hanem más receptúra. Sem a boci, sem a tibi, sem a milka nem minőségi. Kommersz, közepes csokoládék.


Semmi felháborító nincs abban, hogy más országban gyártják. Gondolom, azon nem feszülsz be, hogy azért ehetsz egy csomó ételt, ami nem itt készül vagy terem, illetve van távfűtésed is, melybe a gáz pl. nem magyar.

2017. febr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
66%

Sőt, gondolom, van farmerod. Nem Trapper márkájú, ugye?

Pedig az magyar. Ennyit erről.

2017. febr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
41%
Egy ideje gejledes lett a boci is. Milkat is azert nem ettem...
2017. febr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kellett pár perc, mire rájöttem, mi az a "gejledes"
2017. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Azt hinnéd ha pont Svájc veszi meg a Boci csokit legalább normális minőséget kapnál :D
2017. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
A vonalkód alapján könnyen megfejthető hogy svájci a Boci csoki. Svájc nem tagja az eu-nak ezért van rajt hogy származás EU-n kívül.
2019. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!