Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Csülök, lecsücsülök?

Csülök, lecsücsülök?

Figyelt kérdés
Mivel tudom eltávolítani a vákumfóliás csülökről a bélyegzőt ?

2017. márc. 3. 06:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Késsel
2017. márc. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem lehet lemosni semmivel sem ?
2017. márc. 3. 06:35
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet lemosni, de ott lehet hagyni. Semmi bajod nem lesz tőle.
2017. márc. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Akkor majd "túrok" egy olyant amin nincs, nem tudom nekem ehhez nincs gusztusom.

Egyszer egy sütödébe elvitelre kértek pár darabot, családom. Az egyik darab úgy volt lesütve, hogy rajta volt a bélyegző. Pont én vettem ki a zacskóból itthon, majd kifordult a belem.

2017. márc. 3. 06:52
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
A különlegesen kifinomult ízlés adott esetben nagy átok tud lenni!
2017. márc. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a bélyegzö szederlével müködik, ezért semmi káros anyag sincs benne, nem kell semmivel leszedni róla a bélyegzöt!

Ugyanez érvényes minden más bélyezésre is, az ételfestékkel történik, ezért nem ártalmas.

2017. márc. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kosz mindenkinek :D Mentek a zöldek.
2017. márc. 3. 07:22
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Egyrészt a bélyegző tökéletesen ehető, mert nem festékből, hanem, mint már írtál szederléből van, másrészt olyanhoz bezzeg lenne gusztusod, amin nincs, tehát nem volt bevizsgálva állatorvos által? (Boltban ilyet nyilván nem is kapsz)
2017. márc. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Tarts otthon disznót, nem lesz ilyen gondod.
2017. márc. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

" "túrok" egy olyant "


Az elég gáz lenne, ha boltban tudnál olyat túrni, mert azért a nébih meg az állategészségügy durván meb-ssza a boltot.


Háztáji vágást ajánlok, hajts fel olyan ismerősöket, akik rendszeresen vágnak eladásra.


Ennek az a hátránya, hogy értelem szerűen nem mindig akkor van, amikor te szeretnéd, ezért ahhoz, hogy bármikor hozzájuthass, mindig venned kell, amikor csak lehet, és le kell fagyasztani.

2017. márc. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!