Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Sok ez egy napra?

Sok ez egy napra?

Figyelt kérdés
Szóval ma reggel ettem egy szelet kenyeret nutellával mellé kakaót ittam. Ebédre megettem három rántott hús egy nagy adag sültkrumplival desszertnek 3szelet csoki tortát ettem Mellé kb majdnem 1liter kólát ittam. Vacsorára egy nagy adag rakott krumplit ettem egy fél liter kólával utána egy tábla milka nasinak. Kb mennyi kalória? Mostanában eszek ennyit egyáltalán nem mozgok mégis éhes vagyok, szerintetek ez a kaja mennyiség sok?

2017. márc. 6. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Kb háromszorosa a normálisnak.
2017. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SOk a mennyiség, persze, úgy a normálnak tényleg kb. háromszorosa. Emellett ebből akármennyit eszel, éhes maradsz, mert üres szénhidrát az egész. Tápanyagszegény, ezt úgy hívják, hogy minőségi éhezés. A gyomrod tele, de nem jutott a tested semmilyen hasznos tápanyaghoz, ezért farkaséhes vagy állandóan.

Talán kicsit normálisabb ételeket kellene enni.

2017. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudhatom, hogy neked sok-e. Kinek 1500, kinek 4000 kcal kell naponta... Ja nem mozogsz, akkor is, nagyobb testnek, gyorsabb anyagcserének több kell.

Nem kevés, az bizonyos, de süldő lányka koromban tuti többet ettem jobb napjaimon :D Tudtam enni nagyon.


Ezek egy része akár remek étel is lehet, a rakott krumpli pl. teljesen jó tud lenni, tele van értékes állati fehérjével meg minden. Illetve félig, a másik fele szénhidrát, de az is jó energiaforrás.


Sok ételedben van cukor és nincs zöldség, ha rendszeresen így eszel, az nem jó.

2017. márc. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dorrothy válasza:
A kakaó meg a csoki, a krumpli, és a hús még haggyán, de wz a kólamennyiség szép kifejezéssel nagyon erősen roncsolja, szó szerint szétmarja a szervezeted!!!!! Volt egy kísérlet, ahol egy fogat beledobtak egy pohár kólába és másnapra eltűnt benne a fog. Mozoghatnál is ehhez a kajamennyiséghez.... nem kéne szerintem, hogy elhízz, de vagy a te befogadóképességed nagyobb, vagy 0 a kaják tápértéke..... csínnyán a kajákkal és a kólával!!....
2017. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!