Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hízni akarok hogy a legkönnyebb?

Hízni akarok hogy a legkönnyebb?

Figyelt kérdés
Hízási módszereket és hízlaló kajákat tudtok írni? (Nem baj ha egészségtelen)

2017. márc. 7. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Zsíros ételeh, szénhidrátok és semmi mozgás.

De hacsak nem orvosi okod van rá, én hanyagolnám a direkt hízást. Az úgyis meg fog történni ahogy öregszel. Esetleg valamilyen izomtömegnövelő edzés helyette?

2017. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan olyan nehéz hízni, mint lefogyni. Saját magam is szerettem volna meghízni de csak magam által kitalált módszer segítségével sikerült.

A reggeli étkezés bőséges legyen és reggel 8 óráig történjen meg a táplálkozás. Pl. kb 3 szelet bundás kenyér, kb 10 dkg. valamilyen szalámi, egy paradicsom vagy paprika kiséretében elfogyasztani.Reggeli befejezéséhez egy nagy bögre cukrozott/mézes tea valamilyen keksz Pl. győri édes kíséretében elfogyasztani.

10 órai kajáról nem megfeledkezni! Ez lehet akármilyen keksz,nápolyi,kalács,stb. 13 és 14 óra között Ebéd ! Leves és második a végén feltétlenűl valamilyen desszert fogyasztása kötelező ! Uzsonna 16 - 17 óra között, valamilyen pékárú vagy amit szeretsz a lényeg , hogy egyél valamit. Nembaj ha nem sokat , de egyél valamit.

Vacsora 19 - 20 óra között , lehetőleg meleg kaja legyen és a kaja végén desszert itt sem maradhat el! Vacsora befejezése és a lefekvés között ne feledkezzél meg a nassolásról ! Akár gyümölcsöt is fogyaszthatsz ha más nem jut eszedbe.

Ezt az egész műveletsort kiegészítheted azzal, hogy mindezen túl a testépítők által használt táplálék kiegészítőket is fogyasztasz. Pl. kezdőknek való tömegnövelő táplálék kiegészítőt.

Röviden ennyi.

A rendszeres laza test mozgásról nem szabad lemondani, viszont a cigarettát azt azonnal dobd el.

2017. márc. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

utolsó!

hol olvastad, hogy cigarettázik? és miben befolyásolná az a hízást? :D



Kérdező!

én sajna a víztől is hízok, nagyon kell figyelnem a kajára, de te egyél sok csoki, kekszet, fagyit, mindent amiről nekem le kell mondanom.

sok sikert!! :)

2017. márc. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat jöhetnek még
2017. márc. 8. 16:29
 5/5 anonim válasza:
Egyél 2 óránként!
2017. márc. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!