Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Azért a raffaello és a ferrero...

Azért a raffaello és a ferrero a leghíresebb komplex édességek, mert senki sem tud (más termék formájában) olyan finomat legyártani, vagy _csak_ egyszerűen ez terjedt el?

Figyelt kérdés

Magyarán : létezik a raffaello-nak >tényleges<, fajsúlyos konkurenciája a ferrero rocher-en kívűl?

Vagy ez olyan, mint a processzorgyártás? : Két nagyhatalom van, az Intel és az AMD, a többi legföljebb csak egy szűk műkedvelői réteget fed le, s előbb-utóbb (inkább előbb) úgyis megszűnik.


2017. márc. 10. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Valószínű csak ők tudnak ilyet. Ott a nutella pl probálkoznak mindenfélével de nem igazán sikerül senkinek sem még csak hasonlőt se gyártani. Rafaellónak is szoktam látni ilyen utánzatát elcsábulok mondom hátha de soha nem ettem hozzá még csak hasonlót sem.
2017. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%
A négercsókot többre tartom.
2017. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Én nem vagyok oda egyikért sem. Persze az utánzataiknál ezerszer jobbak. De azért van ezeknél sokkal finomabb édesség. Nekem túl édesek. Az étcsokis édességeket sokkal jobban szeretem.

Nutella meg verhetetlen szerintem :)

2017. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Uhhh, igen, a négercsók pl. nekem is sokkal finomabb, mint ezek :)
2017. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
én undorodom a négerektől így a csókjuktól is :D
2017. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%
Rasszista
2017. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

ma 20:15


Benned Fehérvári Arnoldot tisztelhetjük a SZE-ről? :D

2017. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

#7!

A történet szereplői kitalált alakok, mindennemű egyezésük a valósággal csupán a véletlen műve

2017. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarán : létezik a raffaello-nak >tényleges<, fajsúlyos konkurenciája a ferrero rocher-en kívűl? "


Ez szamomra eleg fura. Ugyanannak a cegnek ket termeke miert lenne konkurencia?

2017. márc. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
mi a rosseb az a komplex édesség????
2017. márc. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!