Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Raffaello golyot akartam...

Raffaello golyot akartam csinalni, de a krem kicsit hig lett, igy nem tudtam golyokat formaln. Mi lehetett a gond?

Figyelt kérdés

Mindent a recept alapjan csinaltam, de egyszeruen nem akart osszeallni..

Ha esetleg tobb tejport raknek bele akkor osszeallna? Mert ha tobb kokuszreszeleket rakok bele attol nem all ossze, majdnen dupla annyit tettem bele es nem lett surubb..

Vagy ha raknek bele daralt kekszet akkor ugy milyen lenne?

Elore is koszonom a valaszokat



2016. dec. 8. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt. Már szinte 4x annyi volt benne a kókusz de semmi.

Pedig bevoltam rá pörögve.

2016. dec. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Forrald fel a krémet és keverj bele egy kis lisztet, esetleg egy kis vajat, az besűríti.
2016. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
És az ostyagömböt hogyan csináljátok? Vagy azt nagyvonalúan kihagyjátok és ennek ellenére Raffaellómak nevezitek? Hmm
2016. dec. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tedd hűtőbe,hogy megdermedjen benne a vaj.
2016. dec. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Daralt keksz nagyon jó bele, attól lesz raffaello íze. Én sok recepttel próbálkoztam és amelyik végül nyerő lett, abban van darált keksz.
2016. dec. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha tudod akkor ird le-lehet a recept nem jó.

de amúgy amit én ismerek azt a hűtöben kell pihentetni és utána lehet formázni

2016. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ennek alapjan csinaltam :)

Hiaba raktam be a hutobe akkor sem allt ossze, de kovetkezo probalkozasnal rakok bele daraltkekszet :)

Kedves #3-as.. igen en nagyvonaluan kihagyom belole az ostyat es ezt nevezem raffaellonak..hmm

2016. dec. 9. 14:02
 8/9 anonim ***** válasza:
En azt gyanitom a folyadékot rosszul mérhetted ki.nekem hasonlo receptem van.es sikerülni szokott.kivéve amikor egyszer a vizet elmértem..
2016. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

"igen en nagyvonaluan kihagyom belole az ostyat es ezt nevezem raffaellonak..hmm"


Azaz egy felszínes ficsúr vagy.

Nem sokkal jobb, mintha műanyag raffaello golyókat fröccsöntenél, s azokat küldenéd ajándékba karácsonyra, mondván : "Raffaello golyók, DE tartós! :D Fel is lehet akár tenni dísznek karácsonyfára".


Nincs ezzel semmi gond.... magadat kábítottad. :P

2017. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!