Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért kerül a 1,5 és a 2...

Miért kerül a 1,5 és a 2 literes Márka Cola is ugyanannyiba? Mi nekik ebben az üzlet?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Tudod, hogy a kisebb kiszerelés fajlagosan mindig, néha ténylegesen is drágább.

Hogy mire jó ez nekik? Nagyobb fogyasztásra ösztönöznek. Ez az üzletpolitikájuk.

Meg azért is van ez, mert ezek az extra adók, amiket pártunk és kormányunk kivetett rájuk, nem függnek a kiszereléstől, úgyhogy egy bizonyos ár alá nem is tudnak menni a kicsikkel, ugyanakkor a nagyok árát sem akarták feljebb vinni, így "összecsúsztak".

2017. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazából meglepett kicsit, mert tudom hogy összességében a nagyobb mindig "olcsóbb" és ha más nem, pár tíz forint különbségek szoktak lenni mindennél, aztán furán festett most hogy egymás mellett volt pakolva a két kiszerelés ugyanannyiért.
2017. ápr. 3. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem egyszer látok olyat, hogy a kicsi konkrétan drágább.

A félliteresek sokszor a legdrágábbak, mert azt veszik az emberek a leggyakrabban, ha táskába kell tenni.

2017. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet,h epp akcios volt a nagy vagy rossz arat raktak ki.Lattam mar olyat,h 899Ft helyett most csak 899Ft.De van aki azert veszi a felliterest mert olcsobb.Csak azt nezi,h 30Ft-al olcsobb es inkabb abbol vesz tobbet.
2017. ápr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!