Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit csináljak ezzel a pizzafel...

Mit csináljak ezzel a pizzafeltét nevezetű undormánnyal, hogy ehető legyen? Véletlenül ilyet vettem trappista helyett.

Figyelt kérdés

Tudjátok, a Sparban a sajtok előre fel vannak darabolva és fóliázva, és valaki volt olyan rendes, hogy a trappistás kosárba belerakott egy ilyen növényi pizzafeltétet, gondolom mégsem kellett neki és lusta volt 20 centivel arrébb rakni... Én meg siettem, nem ellenőriztem a címkéjét, csak méretre pont jónak tűnt, felkaptam, meg sem fordult a fejemben, hogy más lehet, mint ahonnon kivettem.

Szörnyű íze van. Borzasztó. Utálok ételt kidobni, javasolnátok valamit, hogy lehet ezt elfogyasztani? Ráreszelve tésztára jobb esetleg? Vagy pogácsába?


Köszi előre is!


2017. ápr. 24. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

háát... Én is utálok pazarolni. De az első reakcióm, félhangosan, az volt a kérdésedre, hogy "dobd ki!"

Talán valamibe belerakva (pogácsa amit írtál) próbálkoznék én is. Ha csak el nem rontja az is és akkor még több rossz ételed lesz...

2017. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rarakva masabb azert. Turhetobb.
2017. ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rarakva= ugy ertem, megsulve. De azert alszom most egyet
2017. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
csináld meg melegszendvicsnek, hátha úgy vállalhatóbb. Vagy vegyél trappistát, reszeld le őket és keverd össze a kettőt.
2017. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket. Én esetleg még valami krémlevesbe gondoltam belerakni, de jók amiket mondtatok. Ha nagyon gázos akkor persze kidobom, így jártam.
2017. ápr. 24. 17:22
 6/10 A kérdező kommentje:
A zöld kéz mindenkinek ment, aki lepontoz, menjen máshova légyszi.
2017. ápr. 24. 17:23
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
"Utálok ételt kidobni" - ez dicséretes, de a pizzafeltét nem étel, csak ipari hulladék. Az árát persze joggal sajnálod, én is így éreznék ilyen esetben. Próbáld meg esetleg melegszendvicshez felhasználni sok intenzív fűszerrel, hátha elnyomják az ízét.
2017. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Én odaadnám egy rászorulónak, hajléktalannak, de nekik is lelkifurdalással.
2017. ápr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, végül egy része ment pogiba (belesütve, tetejére rendes trappista), másik része pedig négysajt mártásos gnocchi szószába, így el tudtuk fogyasztani.
2017. ápr. 25. 12:41
 10/10 goolky ***** válasza:
Én elkönyvelném a veszteséget, és kivágnám a kukába
2017. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!