Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Finomak ezek a konzerves...

Finomak ezek a konzerves kaják? Hány főre csinálták kb?

Figyelt kérdés
[link]
2017. máj. 2. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
1 és nem kifejezetten. Plusz tele van adalékkal.
2017. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

1 adag.

Azt tudom, hogy régen az mh-s konzervek közt voltak jók, persze senki nem mondta, mert miért ne fikázzuk a konzerv kaját, de esküszöm, voltak köztük teljesen korrekt minőségűek.


Ezeket a civil konzerveket annyira nem ismerem, 1-2-t kipróbáltam, az ízével nem volt különösebb gondom, de az érződik rajta, hogy erősen nyomott alapanyag költséggel dolgoznak, tehát pl húsokból, kolbászból, stb inkább zsírosabb, silányabb minőségűt használnak, vagy ha normális hús van benne, akkor 5 percenként 1 db úszik benne magányosan.

2017. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Egy főre, és nem nagy cucc... ehető, ha épp nincsen más, de abból a pénzből normális kaját is főzöl :D
2017. máj. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

A "finom" meg a "konzerv" ellentmond egymásnak.


Ha éhes vagy és nincs lehetöséged fözni, akkor éppen meg lehet enni, de jonak nem nevezhetö.

2017. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van amelyik jobb híján elmegy... nyilván ízlések és pofonok, én minden ilyenen érzem a konzerv ízt pedig amúgy nem vagyok finnyás.
2017. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Kíváncsi lennék azok érveire akik leszavaznak mindenkit.
2017. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én imádom a babfőzeléket, a családom meg nem, ezért azt szoktam venni, pont ezt a márkát, a házikolbászosat. Én szeretem. Egyébként naponta főzök, de ennek nem állok neki 1 főre.
2017. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A 400-500 grammos egy emberes, a kilós kiszerelésből ketten is jól laknak, bár ez egyén függő, van aki 1 kilót is bevág egymaga.

Globust, Spar saját-márkást ettem eddig, nekem ízlett. Tartósan , hosszútávon azonban nem élnék a konzerv kajákkal.

2017. máj. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!