Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha teljesen üres lenne a...

Ha teljesen üres lenne a hűtő, spájz, nem lenne semmi ehető otthon, miket vennétek?

Figyelt kérdés
Mindenkinek a válasza érdekel. Köszönöm!😊

2017. máj. 26. 11:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%
Tej,tojás,kenyér,kifli,zsomle,péksütik,sajt,gyümijoghurt,felvágot,kolbász,stb mindent ami kifogyot.
2017. máj. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
58%

Először is rizst, sót, kávét, tejet, kristálycukrot. Ha ez van itthon, már nincs éhenhalás, és a férjem is el tudja indítani a napját.

Ehhez valami húst, olajat. Így már komplett kaja van.

Harmadik szakaszban kenyér, virsli, paradicsom, paprika, retek, gyümölcs. Így már egész jól érezném magam, hogy nem csak van mit enni, de van valami egészséges is. Pluszban van reggeli és vacsi is.

Most jönnének: fűszereket, margarint, mustárt, kechupot, sajtot, mézet, citromot, zabpelyhet, kolbászt/szalámit,még többféle húst, rozslisztet. Így azt hiszem fel lenne töltve az alapkészlet.

Ez után pedig a hangulatomtól függően mit akarok főzni, ahhoz a hozzávalókat.

2017. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, pont kave, cukor, virsli, tej lenne az utolsó amit vennék. Évek óta nem vettem ezeket.


Vennék zabpelyhet, gyümölcsöket, zoldsegeket, mirelittet is. Csirkemellet, fagyasztott halat, barna rizst. Fűszereket, olíva és napraforgó olajat.

2017. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
En kenyeret, sajtot, kávét, krumplit, rizst, nálam a vajaskenyér meg a főtt krumpli a vész eseten kaja.
2017. máj. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Én mindenkinek zöld pacsirta adtam, nem tudom ki és miért pontozta le a kérdésre érkezett válaszokat.:///
2017. jún. 1. 13:35
 16/17 anonim válasza:

Pár alap élelmiszert:

- tojást

- olajat

- rizst

- lisztet

- hagymát

- húsféléket

- almát

- száraztésztát

- fűszereket (só, bors, vegeta, élesztő stb.)

- 2-3 palack ásványvizet

- sajtot

- kenyeret

- vajat

- krumplit

- felvágottakat

2017. jún. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Zacskos leves

Tej, kávé, kakaopor

Tojas

Paradics, kápia, uborka

Kuki

2020. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!