Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyi az alma szénhidráttarta...

Mennyi az alma szénhidráttartalma?

Figyelt kérdés
Legfőképp a granny smith zöldalma szénhidráttartalma érdekelne. Mindenhol mást találok,volt ahol 7,volt 14 és 22 is,melyik az igazi?

2017. jún. 5. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
11 ! mindegyik alma egészséges,, egyiktől sem fogsz meghízni. Csak a szigorú ch diétán lévő cukorbetegeknek kell figyelembe venni a napi felhasználható ch mennyiségénél az alma, vagy más elfogyasztani szánt gyümölcs cukortartalmát.
2017. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Gyümölcsnél sosem lehet tudni, számít az érettség, a nedvességtartalom, miegymás. Simán almát szoktam számolni és kész, olyan rengeteget nem tévedhetek. Amikor ketogén diétán vagyok, akkor úgysem eszem valami sok almát... Máskor pedig nem igazán számít az eltérés.


Biztos van Granny Smithre külön adat, de ilyet nem ismerek, bocs. De nyilván erősen szór, ez ilyen.

2017. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És a sima almának kb mennyi azt nem tudjátok véletlen?
2017. jún. 5. 18:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik tápanyagtáblázatban megtalálod. Ne egy bizonyos fajtára keress, hanem csak ALMÁRA.
2017. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig van külön a granny smith almáról is.


[link]


A keresőbe granny smith apple és kiadja.

2017. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már kereste így, de három értéket is talált, ezért írtam, hogy vegye a három átlagát a 11-et, de az nem felelt meg...
2017. jún. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 8. 01:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!