Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Piacon lehet kapni nem ízetlen...

Piacon lehet kapni nem ízetlen paradicsomot?

Figyelt kérdés

2017. jún. 19. 00:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Olyan piacot keress ahol kistermelők vannak, akik a házuk kertjében növesztenek zöldségeket. De tapasztalatom alapján Magyarországon az időjárás miatt nincs igazán jó paradicsom. Nekem a nagszüleim alföldön csináltak paradicsomot, ami kenterbe verte a mai hiperes sz..rt, viszont Dél-Franciaországban és Spanyolországban olyan paradicsomot ettem hogy megőrülsz. Annyira ízes, zamatos hogy nem lehet egy lapon említeni az ittenivel.
2017. jún. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Még nem nagyon, júliust ki kell várni.
2017. jún. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
mi termesztunk, es olyan finom hogy bef#-sol
2017. jún. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Piacon? Soha. Aminek van íze az egyedül a koktél paradicsom. Illetve tényleg ami a mama kertjébe van bár az sem olyan intenzív mint a koktél pari de legalább hajaz rá.
2017. jún. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

"ma 01:04"


mivel ott nem félig zölden szedik hanem éretten, ezért szarok a bolti paradicsomok itthon.

2017. jún. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Szombaton vettem a piacon olyan paradicsomot, hogy ihajj! Édes, aromás, nagyon jó ízű, és drága sem volt. Bánom, hogy nem vettem többet.

Jobban függ a fajtától, mint attól, hogy hol veszed.

2017. jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Háztól érdemes majd venni a nyár vége felé, az tényleg finom.

A boltokban kapható paradicsomok borzasztóak szerintem is, főleg ami télen kapható. Külsőre szép, de semmi íze.

2017. jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyarnak is van olyan paradicsom, hogy minden import - még a spanyol koktél is - elmegy mellette a fenébe. Nemhogy a bolti paradicsom pocsék, de még a legtöbb piaci is az hozzá képest. Pl nagyszüleim paradicsoma ilyen. Meg most a miénk. Másikat már nem is eszek meg. A legfinomabb a kerti, termèszetesen érett bio paradicsom és nem mindegy milyen palántából. Mellé balazsalikomot kell ültetni és akkor fűszeres lesz az illata és íze is. Közéjük újhagymát, mert az védi betegségektől.
2017. jún. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Lehet.
2017. jún. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ráckevén és Kiskunlacházán biztosan lehet kapni.
2017. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!