Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lejárt MIZO flörtöt sózott...

Lejárt MIZO flörtöt sózott rám a CBA, lehet bajom tőle?

Figyelt kérdés

Sajnos figyelmetlen voltam és több MIZO flört pudingot is vettem, mikor már előtte való nap lejártak.

Csak itthon vettem észre, hogy rám sózták. Mindig megnézem a lejáratukat, tegnap sajnos nem, siettem, csak bedobtam párat.


Nem akartam visszavinni, mert csak pár száz forint, de kidobni se akartam.


Lehet tőle bajom?


Nem volt szaga, vagy ilyesmi.



2017. jún. 24. 09:17
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
92%
Mi az Intersparban vezettünk egy füzetet,miszerint mielőtt kiraktuk a Danone XY epres joghurtot a polcra,beírtuk a füzetbe,hogy pl. Július 4-én lejár. Minden nap reggel átnéztük a füzetet,hogy mi fog lejárni a közeljövőben,és van-e még abból a lejárati idősből a polcon. Ez elég ósdi módszer,de működik.
2017. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Hihetetlen káros ember vagy, a szomorú, hogy észre sem veszed.


Rád sózták - ezen rugózol, nyilván átvitt értelemben, kissé túlzóan használtam a kifejezést, mindenki más értette rajtad kívül, de te gyorsan belekapaszkodsz ebbe.


Írjam le, fejtsem ki mit értettem alatta?


"Rám sózták" azáltal, hogy kint hagyták "sunyi"/figyelmetlen/akármilyen módon, majd elviszi valaki, aki siet, figyelmetlen, rosszul lát, akármi.


Volt már, hogy a danone joghurtot díszcsomagolásban hagyták kint 5 nappal a lejárat után, ott valóban letakarták a lejárati időt egy külső csomagolással, ugyanaz a bolt, ha már rákérdeztél, hogy letakarták-e.



Megpróbálod a problémát túlértékelni, miszerint egy már régóta működő rendszert, vonalkód, RFID, stb. ne lehetne iparági összefogásban rányomtatni digitálisan is a lejárati időt, amit a gépek, mint írtam a kasszánál leellenőriznének?


Miféle álomvilág jó ember? Mi kell hozzá egy jegyzettömb lekódolni a MÁR MEGLÉVŐ TECHNOLÓGIÁT?

Nem új programozási nyelvet kell kifejleszteni, sem bármilyen új hardvereszközt, hanem már meglévő napi szinten használt eszközökkel ráírni a gépek számára a lejárati időt.

Mit akarsz ezen túlbonyolítani?


A hozzád hasonló emberek szoktak túlszámlázni pitiáner munkákat, és előadni, hogy jaj de bonyolult megcsinálni.


Végtelenül káros ember vagy, már két mondatból kiviláglik.


Tükröm, tükröm mondd meg nékem, ki nem tud a sorok között olvasni...



Élelmiszeripari csak magyar szinten százmilliárdos léptékről beszélünk, akkor csak akad egy csapat IT szakember, akik 1 év alatt összedobják a rendszert és akkor erős eltúloztam a szükséges időt.


Na mindegy, úgyis csak addig olvasod, ameddig neked jól esik.

2017. jún. 24. 12:49
 13/33 A kérdező kommentje:

Na végre egy bennfentes, legalább tudom, hogy legalább így vezetik. Valóban elég elavult dolog, és sok a tévesztés benne.


Azt gondoltam ez alapvető, hogy az élelmiszeripari IT technológiák is fejlődnek.


Van benne annyi pénz, mint az orvosi IT-ben, és ott már szinte magától műtő robotok vannak.


Az élelmiszeripar meg mindenkit érint, elvárható lennének a hasonló fejlesztések, ami biztos, hogy értelmesebb országokban már régen működhet.

2017. jún. 24. 12:52
 14/33 anonim ***** válasza:
45%

"Semmibe nem kerülne kifejleszteni egy ilyen pofonegyszerű rendszert"


"csak akad egy csapat IT szakember, akik 1 év alatt összedobják a rendszert"


Tehát szerinted egy teljes fejlesztő csapat 1 évi munkája az semmibe kerül.


Pontosan erről beszélek. Fingod nincs miről beszélsz. Vicc vagy.

2017. jún. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
26%

Na végre egy bennfentes, legalább tudom, hogy legalább így vezetik


dehogy vezetik így...

2017. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
93%
Általában tényleg nem így vezetik,csak volt egy osztályvezető,aki mindenre kínosan ügyelt,és ő kérte tőlem. Diákmunkán voltam. De mint mondtam,ez nem a CBA volt. El tudom képzelni a dohos kis CBA boltban a mogorva kasszás Bözsit,aki péntek délután kirakja a sor elejére az előtte gondosan a raktár mélyére dugott lejárt terméket,mondván hogy ma már nem jön ellennőr úgysem. Mifelénk is ezt csinálták,és be is zárt az a bolt idővel.
2017. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

"Tehát szerinted egy teljes fejlesztő csapat 1 évi munkája az semmibe kerül."


Továbbra is szándékosan kiforgatod az ember szavát, kiragadsz mondatrészeket és szándékosan félreértelmezed.


Oké, elfogadom, hogy csökkent képességű vagy, és nem szándékosan értelmezed félre, hanem tényleg ennyire hülye vagy.


Akkor neked elmagyarázom, hogy fel tudj hozzánk zárkózni.



Egy sok milliárdos piacon, ahol a termékek milliói kerülnek eladásra nap mint nap, pusztán a 10 milliós Magyarországon, még ott is elhanyagolható lenne az a munka, pénz, idő és egyéb költség, amivel hosszútávon ez a probléma orvosolható lenne.



Így kell értelmezni a relatíve kis költséget. Tehát ÉRTSD JÓL! vagy OLVASS a SOROK KÖZÖTT! vagy próbáld megfelelően értelmezni.



Na jó, tudod mit? Neked nem kell jól értelmezni, mert csökkent képességű vagy. Megadom a kegyelem kettest, de csak azért, hogy eltakarodj innen a fenébe.

2017. jún. 24. 14:58
 18/33 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, te akkor is ilyen pukkancs vagy, amikor nem eszel lejárt Mizot, vagy csak ilyenkor. Hihetetlen, mit össze tudtok itt ketten vitázni a nagy semmin.
2017. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
95%

Idióta voltál, amiért nem nézted meg. Ennyi.


Én mindennek megnézem a lejárattát, pedig Svájcban élek és itt az aznap lejáróstól sem lesz semmi bajom.

2017. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
82%

1. Senki nem sòzta ràd, a bolt, nem csak a CBA, pròbàlkozik, hàtha valaki elviszi. Most te voltàl.


2. Azzal hogy itt meg otthon puffogsz, a bolt nyer. Ha valami nem tetszik, igenis vidd vissza, àllj ki magadèrt.


3. Legjobban akkor tudnàd büntetni a boltot, ha nem mennèl oda többet.


Ez a fajta panaszkodàs, amilyen a tièd is, pont ugyanolyan èrtelmetlen, mint mikor valaki szidja mondjuk a Ryanairt, de csak azèrt is velük utazik ismét.

2017. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!