Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lejárt MIZO flörtöt sózott...

Lejárt MIZO flörtöt sózott rám a CBA, lehet bajom tőle?

Figyelt kérdés

Sajnos figyelmetlen voltam és több MIZO flört pudingot is vettem, mikor már előtte való nap lejártak.

Csak itthon vettem észre, hogy rám sózták. Mindig megnézem a lejáratukat, tegnap sajnos nem, siettem, csak bedobtam párat.


Nem akartam visszavinni, mert csak pár száz forint, de kidobni se akartam.


Lehet tőle bajom?


Nem volt szaga, vagy ilyesmi.



2017. jún. 24. 09:17
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Igazad van, csak nem akarok "feljelentgetni", valamint látom, hogy munkaerőhiánnyal küzdenek, és tisztelem annyira mások munkáját, hogy ha hibázik, akkor nem egyből feljelentem.

Több tízezer terméket naprakészen tartani csak gépek segítségével lehet, emberi mulasztás teljesen normális.


Ugyanakkor vannak dolgok, amik kiküszöbölhetőek lennének, észszerű termékrendeléssel, nyilvántartással stb., viszont nincs rálátásom ezekre a folyamatokra, hogy egyértelműen elítéljem őket.


Amúgy zárjuk rövidre a dolgot, és visszatérve az eredeti kérdésre, nem lett semmi bajom a 2 napja lejárt Mizo Flört pudingoktól. Madártejes-Belga csokis volt mind.


Köszönöm.

2017. jún. 25. 04:43
 22/33 anonim ***** válasza:
"vannak dolgok, amik kiküszöbölhetőek lennének," például azzal, ha ráveted pillantásod a lejárati dátumra. :D
2017. jún. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
90%-ban rávetem, de akkor pont siettem és ez az a 10%-os tévesztés.
2017. jún. 25. 08:02
 24/33 anonim ***** válasza:
Tehát még mindig ott tartunk, hogy user error.
2017. jún. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Tehát szerinted, teljesen normális, hogy kint hagyják a lejárt terméket.


Akkor remélem a környékeden lévő összes boltban rothadó lejárt termékek vannak mostantól, amitől majd a rokonaid összefo$$ák magukat.


Na akkor majd mantrázhatod a user error okoskodásod. ;-)

2017. jún. 25. 13:18
 26/33 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, egy igazi rosszindulatú patkány vagy.
2017. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Te provokálsz. Nem is értem a mostani felháborodásod.
2017. jún. 25. 14:07
 28/33 anonim ***** válasza:
Nem felháborodás, ténymegállapítás volt.
2017. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
A " rásózás" pont nem ezt jelenti. Igen, sunyi volt a bolttól, ezt be kell látni. Ha mégis kiteszik, akkor rakjanak rá egy 40-50%-os kedvezményt. Mert itt a mi városunkba ez megy. Ezzel tudod meg, hogy még megveheted, de nem garancia, hogy nem jön a cifrafosás.
2017. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ja és a rásózás akkor lett volna, ha odament volna a boltosnéni, és 20 percig cseszegetett volna, hogy "na vedd meg aranyom, ez nagyon finom és minőségi, ilyet még nem ettél soha"
2017. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!