Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti is szoktátok lekvárral...

Ti is szoktátok lekvárral enni a pogácsát?

Figyelt kérdés
A mi családunkban mindigis tettünk lekvárt a pogácsára. Barátnőm sosem hallott ilyenről. Eszi valaki rajtunk kívül még így a pogácsát?

##pogácsa ##lekvár
2017. aug. 3. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem, a pogácsa szerintem mustárral jó, viszont ma a szezámsütire (ami az én világomban közel áll a pogácsához, bors, kömény, pirospaprika) mogyorós-csokis krémet raktam... Nem volt rossz, szerencsére nagyon szolidra vettem a fűszerezést, a szezám simán elnyomta, az pedig megy a csokihoz, vannak kakaós édességreceptjeim, amiben van szezám :).


Pogácsafüggő.

Egy vajas pogácsa teljesen szuper lehet lekvárral, egy krumplis is elmehet, ha nem túl borsos vagy valami (elvégre a gombóc is krumplis és sokszor lekváros), de egy tepertőset már nem akárki enne meg lekvárral :D

Habár sokan a húst is gyümölcsszósszal eszik, ez nagyon gyakori dolog, tőlem pedig végtelenül távol áll, kivéve, ha almáról van szó.

2017. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Soha. Én sem hallottam róla és nem is tudom elképzelni. Én tejet iszom hozzá. Nekem így jó.
2017. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Ki fogom próbálni. Te pedig a kolbászhoz egyél egy kis étcsokoládét.
2017. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A nagymamám, ha pogácsát sütött, a feléből mindig szilvalekváros kiflit készített. Nagyon szerettem ezt a süteményt, ezért én is szoktam így készíteni. A szilvalekvár a pogácsatésztában nagyon finom.
2017. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Én nem.
2017. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
legfeljebb gulyáslevessel tunkolva
2017. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem hallottam még ilyet, egyszer kipróbálom.:-) Gyerekkoromban ettem túrós csuszát tejföllel, pörccel, megcukrozva, nem volt rossz, a káposztás cvekedlit is cukorral és borssal eszem, végülis ez se sokkal furcsább.:-)
2017. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
En a langost eszem lekvarral.
2017. aug. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Felénk az ilyesmit mosléknak hívják.
2017. aug. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
uh, inkább mustárral- sok mustárral- nem is mustáros pogácsa, hanem pogácsás mustár
2017. aug. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!