Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen lekvárral készült...

Milyen lekvárral készült zserbót szoktatok sütni és/vagy enni?

Figyelt kérdés
A bolti lekvárok mind műanyagízűek, gondolok itt a házi valódi gyümölcsből készült lekvárokra. Szilva, barack..esetleg másféle?
2011. márc. 16. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én saját sárgabarackkal szoktam csinálni, vagy saját eperrel.de eperrel csak olyan évben amikor sokat tudtam csinálni.
2011. márc. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És melyik ízlik jobban? :)
2011. márc. 16. 22:48
 3/10 anonim ***** válasza:
sajnos az eper :)
2011. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Aaliyah válasza:
Az eperlekvár a legfinomabb a világon! :)) Én is csak ajánlani tudom.
2011. márc. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

mi is baracklevvárral szoktuk,annak a savanykássága nekünk jobban passzol az édes zserbóhoz.

az eperlekvárt pedig annyira imádom, hogy azt magában nasizom.

2011. márc. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van lehetőségetek,készítsétek el egyszer vadszeder lekvárból!Az is igazán fenséges!

Amúgy a baracklekvár is tökéletes(meg a szilva,és az eper,és a cseresznye,meggy,narancs stb.:DD)!

A zserbó mindenképpen finom!:D

2011. márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Eddig barackot vagy málnát használtam. De ha egyik se lenne, akkor azzal készíteném,ami van otthon. Passzolna hozzá a meggy, a ribili, eper is.


Üdv!

2011. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a nagymamám süt zserbót és ő vagy szilva vagy pedig barack lekvárral készíti,mondjuk nekem teljesen mindegy így is úgy is imádom :)
2011. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Baracklekvárral szoktam, nekünk az jön be. Jó fanyarra szoktam főzni a lekvárt, így jól ellensúlyozza a sok édeset, a zserbóban mennyei!
2011. márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudom nem a reklám helye, de a cba-nak van a saját márkás aszem dédi kedvence lekvár, na az finom nagyon.Pedig nem szeretem én sem a lekvárokat.


Amúgy nagyanyám házi sárgabarack lekvárával szoktam.

2011. márc. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!