Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A készre sütött termék lehet...

A készre sütött termék lehet nyers?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés, de vettem pennyben fagylakoma pulyka nuggets-et, és most, ahogy kihűlt és ettem volna belőle láttam, hogy rózsaszínes belül. De ahogy olvasom, ez készre sütött termék, tehát elvileg csak át kell melegíteni. Most akkor ez hogy van? Így is 10 percet sült olajban, ami a 2 kör végére fekete lett a lehullott panírtól, így nem hiszem, hogy ne lett volna elég meleg.
2017. aug. 6. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Nagy levegő, aztán elszámolok 10-ig...
2017. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, de akkor miért rózsaszínesebb a legbelseje, ha a külső meg barnásabb?
2017. aug. 6. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nem melegedett át rendesen a belseje. Nekem durvább, mert velővel volt ugyanez a szitu, ezért kissé bepánikoltam, hogy félig nyers (nem tudom mennyire elősütött) velőt eszem, így mindenféle trükköt ki kellett eszelnem. Ugyanis a külseje már majdnem odaégett, de a belseje alig volt fagypont felett.)

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__konyhai-prakti..

2017. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem nyers, hanem ennek a húst nyomokban látott darált nyesedéknek ilyen a színe. Tán még ételfesték is van benne.
2017. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb süssed tepsiben , egy kis olajjal megkenve a tetejüket.Sütőpapírt tegyél alá. Ha pirul a teteje, fordítsd meg.Lassabban, de tökéletesen átsül.A barátnőm veszi a "Fagylakoma " kényelmi termékeket, és , ahogy süti, meg van velük elégedve.
2017. aug. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezeken a termékeken általában rajta van a csomagoláson, hogy serpenyőben hány fokon hánypercig, fritőzben bő olajban hány fokon hány percig, és hőlégkeveréses sütőben hány fokon hány percig kell sütni, hogy az amúgy készresütött termék valóban kész legyen.

Gondolom vagy a hőfokot, vagy a behatási időt nem tartottad be, emiatt maradt sületlen a közepe.

2017. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A hőfok ellenőrzéséhez kéne hőfokmérő, az meg nincs otthon sok embernél.
2017. aug. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!