Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nagyon jó minőségű kolbászt,...

Nagyon jó minőségű kolbászt, szalámit, sonkát hol szerezhetek be?

Figyelt kérdés
Esküvőnkre a vacsora előtt a hagyományos pogácsa, sajtos szál stb, helyett modern, de házias jellegű hidegtálat szeretnénk kínálni fa deszkán tálalva jó minőségű sajtokból, kolbászokból, sonkából, olivabogyóval, dióval, kencékkel. Melyik delikáteszekben, majorokban, kézműves műhelyekben készítenek vagy árulnak igazán finom, jófajta sonkát, kolbászt? Sajtot már több helyen kinéztem, de a többivel hadilábon állok. Köszönöm!

2017. szept. 30. 18:04
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

#10 vagyok. Nem mellesleg ő volt a kezdetektől Lakatos Márk divattervező beszállítója a Lakatos Műhely streetfood falatozójának.

Az úrral akár Facebookon is fel tudod venni a kapcsolatot.

2017. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
10-es! Nagyon köszi, szegedi vagyok, úgyhogy nagyon örülök, hogy írtál.
2017. okt. 1. 11:40
 13/13 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as! Szerintem a kérdésemből elég egyértelműen kitűnt, hogy nem tescós Pick vagy Herz szalámit akarok felkínálni, annak ellenére, hogy szegedi vagyok, tehát a 2 márka közel áll a szívemhez. Egy kicsit magasabb minőségre, nem a hétköznapi tömegtermékre gondoltam. Vennék boltból is természetesen, csak valami jobbat, mondjuk olyat, amit normálisabb borozókban, éttermekben, borvidékeken pincészetekben kínálnak fel. Sajtból sem trappistát és pannóniát terveztem rendelni.
2017. okt. 1. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!