Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen szalámiszeletelő gépet...

Milyen szalámiszeletelő gépet érdemes venni otthonra?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy olyan gépet, ami könnyen és vékonyan fel tudja szeletelni a rúd szalámit, van valakinek erre tippje, tapasztalata?

2017. okt. 23. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Jó éles konyhakés
2017. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kés mindenképp vastagabbra vágja és elég időigényes.
2017. okt. 23. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha rám hallgatsz, nem érdemes. Évek óta megvan, de ha kétszer használtuk, akkor sokat mondok. Felesleges befektetés. Előttem jól írták, egy jó éles kés, vágódeszka, ugyanolyan szépen lehet szeletelni, amennyit megesztek, ha rúdban veszed a szalámit. Friss marad a többi, a szeletelőgépet meg mindig szét kell szedni és elmosogatni.
2017. okt. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Csak akkor érné meg gépet venni, ha naponta több kg szalámit szeletelkek fel, egyébként nem.


Igazán éles (nem olyan "háziasszonyos") késsel és kis gyakorlattal meg lehet tanulnihártyavékonyra is szeletelni.

2017. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

A szüleimnek ilyen van:

[link]


Én sem értettem soha, miért van rá apukámnak szüksége, de ő mindig szeretett volna egyet, és meglepően sokat is használja, szinte minden étkezésnél. Ha nem szalámit vág vele, akkor sajtot, vagy akár kenyeret szép vékonyra. Tavaly karácsonyra kapta, nagyon elégedett vele.

2017. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

5-ös! Ilyesmi van nekünk is, de apud mindig el is mosogatja, vagy az rátok marad? :)

2-es vagyok, azért kérdezem.

2017. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Már nem a szüleimmel élek, de amennyire tudom, szépen elmosogatja maga után :)
2017. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!