Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Folyékony ételek fogszabályzós...

Folyékony ételek fogszabályzósoknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valószínű, hogy egy hónapon belül fogszabályzós leszek. Mindennek utánanéztem videókat néztem és több kérdést is feltettem itt. Az első héten azt olvastam, hogy a legtöbb ember még nem tud rágni és folyékony ételeket tud csak enni. Én mivel nagyon válogatós vagyok ételek terén én megakadtam 2 fajta levesnél és tejbegríznél, de nem akarok egyhéten keresztül ezen élni, főleg nem tejbegrízt enni a suliban vagy levest. A tejberizset nem szeretem mert undorodok a folyékony ételekben, italokban lévő darabos dolgoktól. A válaszokat előre is köszönöm. :)

2017. nov. 4. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
krémlevesek
2017. nov. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. nov. 4. 12:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Puding, joghurt, kefir, krumplipüré.
2017. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. nov. 4. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Turmixok :)
2017. nov. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. nov. 6. 17:28
 7/8 anonim válasza:
Figyi én 1 hétig csak joghurtot bírtam enni, még egy szőlőszemet sem tudtam elrágni, fogytam is 3 kilót XD
2017. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azjo úgyis mindig volt kifogasom fogyokurara de most meg csak azt fogom tudni enni xD
2017. nov. 7. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!