Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Megettem egy lejárt virslit,...

Megettem egy lejárt virslit, baj van?

Figyelt kérdés

Reggelire félig megettem egy virslit, nem vettem észre hogy már lejárt. Ahogy lenyeltem egyből hánytam és most megy fel a hőm, 37.5 eddig...

Most elkaptam valamit vagy mi van? Mit csináljak?



2017. nov. 18. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elkapni fertőző betegséget lehet.

Mitől kezdtél el hányni? Akarattal történt, vagy az étel volt annyira rossz?

Ha kicsomagolsz egy virslit, oda teszed melegíteni, majd kiveszed a vízből, s eddig semmi gyanús nem volt (sem kinézet, sem szag), akkor ilyen heves reakció kiváltója nem lehet a virsli.

A láz is elég fura jelenség. Ételmérgezés nem azonnali tünetekkel jár.

Mindenesetre menj el orvoshoz.

2017. nov. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az íze miatt kezdtem hányni, és utána egy fél óra múlva éreztem hogy szédülök, fáj a fejem akkor mértem hőt, akkor volt 37, aztán 37.5


Nem éreztem hogy büdös lenne amikor kicsomagoltam, meg amikor ettem akkor sem, füstölt virsli, füstölt szagú volt. csak az íze volt borzalom, 10.31én járt le

2017. nov. 18. 11:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán előbb kellett volna a szavidőt megnézni, és csak utána elkészíteni, beleenni.

Egyébként a virslitől kutya bajod nem lesz, valami más bujkál benned, amitől hánysz és HŐEMELKEDÉSED lett.

A gyomorrontás, nem úgy kezdődik, hogy megeszünk egy fél virslit, és azonnal kihányjuk.

Ha holnapra sem leszel jobban, menj el az ügyeletre.

2017. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Felénk ezt úgy mondják hipochonder.
2017. nov. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az íze miatt hánytál, mert nem esett jól, az más, de ételmérgezés nem azonnal jelentkezik, több óra is eltellik addig! Ráadásul ha a hűtőből vetted ki, akkor még szalmonella sem lehet.

Mindenesetre menj el orvoshoz, az a biztos!

2017. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt veled azóta?
2017. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!