Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Anyósom Norbi Update mániás,...

Anyósom Norbi Update mániás, a gyereket is szerinte azzal kellene etetni. Mit mondjak már neki, hogy leálljon?

Figyelt kérdés

Nem túlsúlyos a lányom, nincs semmi baja, csak anyós szerint az az egészséges kaja. Szerintem meg nem az, szörnyű íze is van némelyiknek, szokott nekünk hozni a rendelt kajából, na én azért nem adnék pénzt se. Inkább veszek gyümölcsöt.

Meg ha jól értem, Norbi szerint eheti a zsírszalonnát, kakaós csigát, csak a nem Update feliratos szénhidrát a mumus? Milyen diéta ez? Norbi mitől ilyen jóllakott óvodás fejű, ő nem a saját kajáját eszi? Anyóséknak se használt, továbbra is gurulnak.



2017. dec. 15. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

1. Anyósod egyen, amit akar, ze az ö magánügye.


2. Ti egyetek, ami nektek tetszik.


3. Ha hoz valamit, akkor kidobod és kész.


4. Azt meg mindenki tudja, hogy baja nem lesz töle, nem "mérgezö", csak símán az egész átverés.

2017. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az nem érdekel ő mit eszik, viszont egy ideje ő megy a bölcsibe a lányomért és mindig ad neki Norbis péksütit, pudingot. Rájöttem, hogy a gyereknek a pudingtól van hasmenése, kértem, hogy ne vegyen neki, de áá, az egészséges.

Emiatt nem akarom megtiltani hogy hazavihesse a bölcsiből, de se a hülye pudingra, se semmilyen édesítőszeres rossz ízű update szaloncukorra nincs szüksége egy két évesnek. Megnéztem, annyiért minőségi csokit vehetne. Igaz, azzal se tömje a gyereket, de inkább már olyat kapjon.

2017. dec. 15. 16:04
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Dehogynem utolsó, egy csomóan lettek tőle betegek...Norbi facebook oldalán rendszeresen beírják, csak kitörli természetesen a kommenteket...
2017. dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Csakis rajtad múlik, neked kell a sarkadra állnod. Esetleg a férjeddel is beszélhetnél róla- hiszen ez családi ügy-, hogy állítsa le a kedves mamát, és hagyjon békében a gyermekeitek étkeztetése és nevelése terén.

Én is anyós vagyok, de soha az életben nem szóltam bele a fiatalok dolgába.

Nem esznek Norbi marhaságokat, sportolnak, és egészségesen élnek.

2017. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Miert az anyos megy a bolcsibe a gyerekert? Old meg, hogy Te vagy az apuka hozza el a gyerkocot. Akkor majd nem fog adni semmit a gyerekednek. Miert jar oda egyaltalan az anyos? Vagy egyutt is eltek? Mert ha ez a helyzet, akkor az elkoltozes fogja csak megoldani a dolgot.

Lenyeg a lenyeg, anyospajtit nem fogod tudni megregulazni csak akkor, ha ritkan talalkoztok vele.

2017. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Norbiék meg sem merik enni a saját szemetüket, bizony zsírszalonnát esznek, meg pörköltet nokedlivel, töltött káposztát, füstölt sonkát, pacalt, kolbászt... a két fiúgyerek is igen jó húsban van náluk, nem véletlenül.

Anyósnak szíve joga sz**t enni, de ha nekem ezt előadná, akkor csak egyszer mondanám el neki, de akkor nagyon határozottan és érthetően, hogy többet egy szót ne halljak Sóher Norbi hazugságairól meg a kutyafosból meg fűrészporból préselt kakaós csigájáról, azt pedig meg se próbálja, hogy a gyerekemmel ilyeneket etet, mert akkor többet nem engedem a közelébe. Pont.

2017. dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem lakunk együtt, csak sokáig dolgozunk ő meg nyugdíjas. Bölcsizárásra tudnánk menni.

Kezdetektől mindig a kaján ment a veszekedés, én mit főzök, amikor terhes voltam miért ezt eszek, a gyereket miért szoptatom amikor a tápszer milyen jó, miért nem eszik csokitortát 4 hósan...

Nem hiszem el, hogy képtelen elfogadni, nem vegetáriánus vagyok vagy fényevő...

Szerelmes Norbiba, vagy a fene tudja :D

2017. dec. 15. 23:22
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem halgat szép szóra akkor bizony nektek kell menni a gyerekért mindenképp különben ilyen szemetet etet majd vele amibe normális összetevö nincs .
2017. dec. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyósodék valószínű azért is gurulnak, mert csak esznek, mozogni nem mozognak.

Ahhoz meg nem kell update kaja, hogy fogyjon valaki. Diétázhat akárhogy, ha nem mozog semmit hozzá.

2017. dec. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Dr Patay Gábor orvos elég súlyos szakvéleményt tett közzé facebookon Norbi termékeiről.

[link]


Volt némi "vita" végül Norbi beperelte. A héten kezdődött a tárgyalás. Norbi ügyvédje kjelentette, hogy a céljuk Patay elhalgattatása

[link]


A lényeg, hogy az orvos szerint az update termékek kifejezetten egészség károsítók, és veszélyesek. Norbi elméleti magyarázat pedig ostobaság.

2017. dec. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!