Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet nálunk kapni valahol E....

Lehet nálunk kapni valahol E. Wedel csokikat?

Figyelt kérdés
Lengyelországban vettem egy nagggyon finom csokit, de sajnos csak egyet, pedig ha tudom hogy ilyen finom akkor egy kartonnal felpakolok :D Szóval most keresem ezeket az E.Wedel termékeket, de eddig nem igazán találtam, hogy honnan tudnék venni.

2017. dec. 18. 12:32
 1/4 anonim válasza:
Nem tudok róla, hogy lehetne.. eddig még csak Wawelt vettem. Melyik volt az az E.Wedel csoki, ami annyira ízlett? Nekem eddig bármelyiket kóstoltam, mind szörnyen édes volt.
2017. dec. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy ilyen szeletet vettem: [link]


Nekem ez nagyon finom :)

2017. dec. 19. 12:25
 3/4 anonim válasza:
100%
Jaaa, ez az ostyás-mogyorós. Azt hittem, hogy táblacsokiról van szó. :) Ha bp-i vagy, akkor érdemes megpróbálni a Gdansk Könyvesbolt és Kávézóban (XI. ker.). Egy lengyel-magyar pár üzemelteti, lengyel ételeket és italokat kínálnak. Rendszeresen járnak Lengyelo-ba, talán ők tudnak segíteni. :)
2017. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem Bp-i vagyok sajnos, de köszönöm a tippet! :)
2017. dec. 19. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!