Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A vegánok mind ilyen soványak?

A vegánok mind ilyen soványak?

Figyelt kérdés
A Youtube-on sok vegán készít videókat. Mindegyik nagyon sovány, ez az egyoldalú táplálkozás miatt van vagy csupán véletlen, és köztük is vannak jobb "húsban" (értitek :o)) lévők?

2017. dec. 30. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak vegán testépítők is.
2017. dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

YouTubeon keress rá Jon Venus-ra

Vegán testépítő

2017. dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Amennyiben nem edzenek a vékony testalkat teljesen normálisnak mondható. Testépítők már mindjárt nem is vékonyak.

A magyarok kétharmada kövér, ebből kifolyólag már eléggé eltorzult a nép látásmódja, mert itt már arra néznek furcsán akin nem lötyög 20 kg háj.


Milyen egyoldalú táplálkozásra gondolsz? Az átlag magyar étrendjénél szó szerint bármi jobb, még a paleo is.

2017. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Szia!

Nekem vannak vegan etmeroseim, az egyik csont sovany, a masik meg tulsulyos. Soot, az etrendvaltas miatt kisse fel is szedtek par kilot. Az egyoldalu taplalkozas reszet viszont kisse cafolnam. Igy is rengeteg fele mindent meg tudnak fozni vegan helyetessitokkel.. Hushelyettesito, tejhelyettesito stb... Itt az egyoldalusag inkabb azon mulik hogy mennyire szanja ra magat az ember hogy melyebben utanajarjon es valtozatosabban fozzon.

Mellesleg vannak ugye nyers veganok, es ok is hiznak az etrendvaltasnal. Az, hogy ezt edzessel kompenzaljak, mar egy masik kerdes.

Persze biztosan van olyan, aki fogy tole, de ez szerintem attol fugg, hogy a valtas elott mennyire elt egeszsegtelen eletmodot.

2017. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem. Nem vagyok járatos a témában, az egyoldalún azt értem, hogy húst nem esznek. Persze, a különféle összetevők bevihetők zöldségekből is, csak hát... értitek.
2017. dec. 30. 13:01
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

1. A vegán semmilyen állati eredetű dolgot nem vesz meg/használ.


2. A növényi étrend még így is 100x változatosabb mint az átlag mindenevő: húsokból elérhető 6-7 féle, gyümölcsökből, zöldségekből, magvakból, gombákból meg több százféle érhető el..

2017. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak izmos és túlsúlyos vegánok is... Nyilván be tudnak vinni sok kalóriát, egyszerűen többet esznek. Hogy sok vegán miért eszik túl keveset, fogalmam sincs.


Nem egyoldalú a táplálkozásuk, ha normálisan esznek.

2017. dec. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért eszik keveset mert nem éhes . A nyers vegán meg magvaknak nagyon nagy az energiasűrűsége és nincs étvágy ha jól csinálod .


Míg egy mekis sz ar térfogatában is nagy de nem csökkenti sokáig az éhséget mert a vércukorral játszik és az gyorsan ingadozik ami miatt gyorsan éhes leszel.

2017. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondásában lehet valami, mert tapasztaltam, hogy a mogyoró stb. jól laktat, sűrűbb. Persze a zsírnak köszönhetően ezek hízlalnak is, szóval azért a soványságot még nem mértem.
2017. dec. 31. 11:20
 10/13 anonim ***** válasza:
A vegánság nem függ össze a soványsággal, nagyon sok snack vegán, ami fejből megvan az az oreo de egész videók vannak hogy egy raklapnyi nasi van amit vegánok is ehetnek.
2017. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!