Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ehet kaviárt egy 1éves gyerek?

Ehet kaviárt egy 1éves gyerek?

Figyelt kérdés

2018. jan. 8. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen.
2018. jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna..köszönöm a valaszt, egyik ismerősöm adott a gyereknek és allergiás tünetei voltak.
2018. jan. 8. 23:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
allergiás tünetek kortól függetlenül jelentkezhetnek, ha nem allergiás nem lesz semmi baja
2018. jan. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
igen, nyugodtan ehet. sima állati fehérje, semmi különös. Csak arra kell odafigyelni, hogy ne sokat (felnőttekre is vonatkozik), mert nagyon magas a koleszterinszintje (kb. 40g belőle túllépi a napi maximumot).
2018. jan. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Én semmit nem adok a gyereknek, ami ennyire sós.
2018. jan. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Valóban egyeseknél okozhat allergiát (volt ilyen tapasztalatom ), így én óvatosan bánnék vele egy ilyen pici gyermeknél.

Nem kell mindig kaviár... :D (ha valaki még emlékszik a sorozatra )

2018. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár még nem született meg a babám, de ilyet nem fogok adni neki addig, amíg biztos nem leszek abban, hogy egy hozzáértő mondja, hogy adhatok neki :)
2018. jan. 9. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!