Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet tole valami bajom...

Lehet tole valami bajom esetleg vagy feleslegesen izgulok?

Figyelt kérdés

3napja lejart szavatossagu vajkremet ettem ma reggel, az ize nem volt fura se budos szerintetek lehet bajom? Anyukam is evett velem azt mondta semmi baja de azert en kicsit felek

Szerintetek?


2018. jan. 20. 13:12
 1/5 anonim válasza:
100%
Elárulom neked, hogy a szavatossági idő lejárta után még legalább 3-4 napig simán fogyaszthatók az élelmiszerek anélkül, hogy bármi baja lenne tőle az embernek. Az csak egy körülbelül belőtt dátum, nem fog napra pontosan megromlani egy étel sem.
2018. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szavatossági idő tájékoztató jellegű, ha ízre, állagra nem volt baja, simán fogyasztható, végül is nagyrészt tartósítószerből áll.
2018. jan. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szavatosság NEM egyenlö a fogyaszthatósággal, és nem azt jelenti, hogy az adott dátumtól ROMLOTT az étel, hanem hogy addig van garancia arra, hoyg a minösége (íz, illatt, állag) optimális!
2018. jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Én is jártam így... sajnos többször is.

Volt olyan amitől szavatossági időn belül f...stam.

Volt olyan ami már lejárt és semmi bajom nem lett.

Vagy jól kifo.od magad, vagy nem, de komolyabb bajod nem lesz

2018. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

Sosem bíztál Anyukádban?

Itt az ideje elkezdeni!

Most is neki lett igaza.

2018. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!