Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti szoktátok a bundáskenyeret...

Ti szoktátok a bundáskenyeret tejföllel enni?

Figyelt kérdés
Sokáig azt hittem, hogy ez egy általános dolog, de beszélgettem valakivel és meglepődött rajta. Kiderült hogy a környezetemben nem igazán ismerték ezt. Egyébként én úgy szoktam enni, hogy a kenyérből tépek egy falatot, és azt mártom a tejfölbe.

2018. jan. 28. 12:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

Tejföl-fokhagyma

Lekvár

Fahéjas porcukor

Piros arany


Mikor mihez van kedvem.

2018. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is a tejfölös mártogatós bundákenyeret szeretem. Valahogy édes cuccokkal nekem nem lenne az igazi
2018. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%

Tejföllel még nem próbáltam, én meleg citromos teával szeretem ala' nature.

Ez is olyan, mint a cicege, vagy bere, sok helyen máshogy hívják, de szerintem tudod, mire gondolok, reszelt krumpli, tojás, liszt, só, bors, összekeverve kisütni. Azt is eszik sokféleképpen.


A lényeg: mindkettő finom. Nem is ismerek olyat, aki ezeket nem szereti. Télen főleg.

2018. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én se ismertem, de a pároméknál szokás. Nemrég próbáltam ki, jó kombináció, pedig nem szeretem a tejfölt.
2018. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Tejföl és sok-sok lila hagyma :)
2018. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam tejföllel, de nagyon jól hangzik. Én általában fokhagymás paradicsomosot eszek hozzá
2018. jan. 30. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
*paradicsomot
2018. jan. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én is fokhagymás tejfölbe mártogatom, de úgy, hogy két szelet kenyeret májkrémmel összeragasztok, úgy áztatom a tojásba, ha megszívta magát rendesen, akkor kisütöm, fordításkor sajtot olvasztok rá, végén mézet vagy lekvárt teszek rá és úgy mártogatom fokhagymás tejfölbe
2018. febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18! Ugye te most viccelsz? :D


Kérdezőnek már válaszoltam.

2018. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mi is fokhagymás tejföllel esszük, és a kislányom nagyon csodálkozott, mikor a keresztanyjánál anélkül kapta.

Ő is hozzászokott a tejfeleshez, nem tudta, hogy létezik másfajta is.

De azért megette azt is, citromos teával.

2018. febr. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!