Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi az oka annak, hogy ennyire...

Mi az oka annak, hogy ennyire olcsó a fagyasztott sprotni a többi halhoz képest?

Figyelt kérdés
A kilós kiszerelés a Lidl-ben 5-600 forint.
2018. febr. 11. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Benne van a feje, és a bele is...

Jó étvágyat hozzá!

2018. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván sokat is fognak belőle és nem is fizetnek érte az emberek többet... Megértem. Egyszer vettem, a macskáknak végülis ízlett, de még egyszer nem rontom el a kókuszzsírt a sütésével, azóta is adagolom a macskáknak azt a szagos zsírt...

A szálacskáit le kell szedni, a keserű belét és fejét is, nagyon apró és egyáltalán nem finom, ha engem kérdezel.


Sokkal jobban megérte a gránátoshal törzs vagy mi a neve. Az finom volt.

A háztól vett ízes nyúl is SOKKAL jobban megéri 1000ft/kg-ért...

2018. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is csak a macskák táncikálnak érte, így télen veszek nekik, mert nincs szezon, hogy a férjem fogjon sneciket nekik.

Én sem enném meg, mert tudom, és látom, hogy benne van a bele is.

2018. febr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Sokat fognak belőle, kevesen veszik.

Mi imádjuk. Szőröstül, bőröstül szoktuk egyben, mindenével együtt, jó ropogósra kisütni. Bő, forró olajban. Lisztbe vagy paprikás lisztbe hempergetjük és úgy sütjük ki. Mennyei csemege. Nyugodtan meg lehet enni egybe, fejével, belével, szemével, uszonyával együtt.

Mi a Lidl-ben sokszor szoktunk venni belőle.

2018. febr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!