Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A külföldön kapható Milka...

A külföldön kapható Milka tényleg finomabb mint az itthoni?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, az itteninek eléggé romlott a minősége az utóbbi években. Lehetséges, hogy a balkáni országok eleve rosszabb minőségűt kapnak?

2018. febr. 19. 06:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Erről beszélek.

Én magam is elismertem, hogy van különbség, nem tudom mit idézel tőlem.

2018. febr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
72%
Az még hagyján, hogy a csoki finomabb, de a fű zöldebb, a víz 120 fokon forr, 1kg hús kisütve meg másfél kg lesz!!!!!4
2018. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos ez a sztori ott bukik el, hogy azt feltételezi, minden magyarországi Milka 1 forrásból származik.

A helyzet az, hogy nem. Amit a TEscóban, Sparban, stb veszel, az valóban egy magyar nagykereskedőtől származik, tehát a gyár akár elvileg magyar vásárlóknak is készíthetné, azonban az olcsóbb források (pl. a kínai, vietnami kisboltosok, ahol sok magyar vásárolja ezeket mert olcsóbb, nos ők azért tudják olcsóbban adni, mert a magyar nagyker rendszert megkerülve hozzák be nyugatról a dolgokat. Tehát nincs olyan, hogy magyar Milka, mert több forrásból származik amit itthon lehet kapni, így jó eséllyel ugyanazt eszed, amit Jürgen. Az más kérdés, hogy Kelet-Európába telepítették a gyártás egy részét (pl. Bulgáriába) de az nem a magyarokkal való kiszúrás miatt van, hanem mert úgy éri meg nekik a munkabérek miatt. Az ottani termelést aztán mindenhol terítik, nem csak a keleti blokkban.

2018. febr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nem ízlik se a külföldi, se az itthon kapható :D

Gagyi. Számomra nem ez jelenti a minőségi csokit.

Mondjuk számomra a tejcsoki eleve nem nagy szám. A minőség a jó étcsokiknál kezdődik.

2018. febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, finomabb-é. Viszont, ha kintről hozok egy táskával, azt pillanatok alatt elviszik. Nem tudom, tényleg jobb, vagy csak a tudat, hogy kintről van.
2018. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
66%

Biztosan, de csak szólok, hogy Svájcban, ahol gyártják a Milkát, 95%-ban NEM lehet kapni. Van 100 fajta csoki, de Milka elvétve.


Vajon miért? ;)

2018. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
87%
Így van 14-es!
2018. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%
Az allergének miatt más az íze, én úgy tudom. Az eredeti Milkában a csokiban is alapból egy kis mogyoró. Nálunk nincs, mert az allergén.
2018. febr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%
szerintetek miért van az EU? hangzatos, hogy béke, meg együttműködés, de a gyakorlatban a gyarmatok helyett most ez van, ez a piacszerzés...
2018. febr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
13%

"Sajnos ez a sztori ott bukik el, hogy azt feltételezi, minden magyarországi Milka 1 forrásból származik. "


Már megint kezditek?

Az előbb is orbitális pofáraesés lett a vége.

2018. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!