Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a kedvenc gyumolcsod?

Saku14 kérdése:

Mi a kedvenc gyumolcsod?

Figyelt kérdés
Miert szereted enni?
2018. febr. 24. 15:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Alapvetően az alma ( csak a savanyú), ezt mindennap eszem - nagyon jó az emésztésnek

Ami ezen kívül a kedvencem az a banán, ez nagyon jót tesz amikor alacsonyabb a szerotonin szintem, pl menstuációkor jelentkező depressziós hangulatnál, vagy stresszesebb időszakban.

2018. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
A körtét imádom, aminek puha a húsa. Bejön az állaga, meg az íze.
2018. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
A szilva. Folgalmam sincs miért. De kb minden gyümölcsöt szeretek, talán az almát a legkevésbé.
2018. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Ananász, banán, mandarin, eper, szőlő, cseresznye, alma, feketeribizli. Más gyümölcsöt annyira nem, talán még citrom, teába és tequiláhoze.
2018. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
A banán, de csak turmixként fogyasztom, és a kedvencségéhez nagyban hozzájárul, hogy a legkönnyebben és olcsón beszerezhető gyümölcsök közé tartozik. Mivel minden nap fogyasztok valami turmixot, így nem árt, ha nem arra megy el azért a legtöbb pénz :D Amúgy szeretem a mangót és az avokádót még, illetve a kivit, de igazából szinte az összes puha gyümölcsöt.
2018. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Alma;mert laktató és a legjobb gyümölcs

Narancs: mert jó lédús és savanyú

Meggy,Cseresznye mert apró és sokat lethet megenni belőle :)

2018. febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

Nekem valahogy mindig az aktuális. Tavasszal az eper(csak a frissen, éretten szedett), majd a cseresznye, a barack. Az alma, körte ritkábban, azt szőlő szüret közben szoktam "legelészni", meg néha ha megkívánom télen akkor veszek. A mienk valamiért nem áll el.

Télen amúgy inkább narancs, mandarin, ritkábban banán.

Ősszel pedig ha beérik a füge, azt nagyon szeretem. Sajnos tavaly télen tövig elfagyott, úgyhogy az még idő mire újra bőven lesz a kertben :(


De inkább zöldséges vagyok. Kora tavasszal az első a snidling, akkor mindig kimegyek az erdőbe és telelegelem magam, mint az év első zöldjét :) (itt felénk valamiért vadon nő) Már alig várom :)

2018. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Görögdinnye, télen pedig gránátalma
2018. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Dinnye, banán, cseresznye.
2018. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Málna.
2018. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!