Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tudtok ajánlani megbízható,...

Tudtok ajánlani megbízható, hazai méhészeket akik valóban mézet árulnak?

Figyelt kérdés
Most néztem meg a Tacskó kínálatát és azt láttam, hogy van két nagy magyar mézbeszállítójuk, akik mindketten szerepeltek már ilyen-olyan botrányban (többek közt mézhamisításban is). Rendes mézet akarok venni, olyat, amilyet a méhek gyűjtöttek össze és nem akarom, hogy valami szirupos ipari hulladék eladásával nézzenek teljesen hülyének!

2018. márc. 2. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Senkiben nem lehet megbízni! Ha a méhész megbízható lenne is, azt ő sem tudja minden egyes méhéről, hogy milyen gyanús helyeken gyűjtöget.
2018. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Igen, tudok. De a felháborodásod mellett az nem derült ki, hogy hazánk mely táján akarsz vásárolni? Gondolom, nem akarsz 100kilométereket utazni egy üveg méz miatt, de azt elvárod, hogy az ország egész területéröl ajánlgassanak neked?
2018. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Tessék:

[link]

[link]


Ha bennük csalódsz, megveszem a maradék mézedet dupla áron!:)

Nem tudom merre laksz, vedd fel velük a kapcsolatot, hogy hogyan, milyen üzletben, vásárban tudsz a termékükhöz jutni.

Mindenféle kiállításokon 1-2 helyezettek, egy CSODA a termékük! ... és nagyon tisztességes emberek!

2018. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Észak-Fejérben s környékén rengeteget tudok, mivel itt élek már jó ideje, hol itt, hol ott s mindig felkutatok remek mézeket a környéken. Sosem tűnt nehéznek, mindig jó házi mézet kaptam a méhészektől. Most ismerőstől veszem, a legjobb mézet, amit valaha ettem.
2018. márc. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Elnézést a jóformán idehányt kérdésemért, egy kicsit mérges lettem. Találtam a faluban már azóta egy méhészt (Dél-Pest megye), tőle fogok venni. Már gondolom csak nem cukrozza az Öreg. Hátha a régi nemzedékben több a megbízható ember.
2018. márc. 2. 17:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Olvass a mez osszeeskuvesrol. Menj ki erdobe keress kaptarot es akor lessz mezed
2018. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!