Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Gyors és viszonylag egészséges...

Gyors és viszonylag egészséges reggeli ötletek?

Figyelt kérdés

Szoktam enni zabkását, natúr joghurtot müzlivel, szendvicset teljeskörű péksüteményből sok zöldséggel, minőségi sonkával.


Ugyanakkor ezek mellett jó lenne még néhány tipp, az nem baj ha kalória dús, plusz pont ha laktató.


2018. márc. 11. 18:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A rizskása és a hajdinakása nem jött be.
2018. márc. 11. 18:26
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Kolbászos rántotta.

Házi kolbásszal, abban nincs tartósítószer. Egészséges, laktató.

2018. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Banán palacsinta. Valamilyen liszt (tk liszt, rozsliszt, búzaliszt, zabpehely liszt stb), tojás, banán, folyadék (víz, tej, növényi tej stb).
2018. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
66%

Omlett

Tojás tekercs (szoktam tölteni pirított zöldséggel, sonkával, sajttal)

Kikapart krumpliba ütök tojást sózom, borsozóm +sajt vagy hagyma rá. Ezt sütöm ki sütőbe. Ha a krumpli nem jön be, akkor lehet paradicsom is.

2018. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, ezek jók, de elfelejtettem írni, hogy olyan kéne amihez nem feltétlen kell bekapcsolni a sütőt és előkészíteni egy csomó mindent, mert nagyob korán kelek hétköznapokon és ilyenkor még nincs erőm ilyeneket csinálni.
2018. márc. 11. 19:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én előre szoktam muffinokat vagy kekszeket készíteni, amik jók gyors reggelinek. Ha a muffin alapja tk liszt, zabpehely és magvak, akkor ugyanolyan egészséges, mint egy zabkása.
2018. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
a muffinokat előző este készíted el?
2018. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Egyszer elkészítem és utána 3-4 napig jók, a keksz pedig tovább. Még nem romlott rám sosem, nem tudom, hogy pontosan meddig jó :).
2018. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%

Tükörtojás pirítóssal, olvasztott sajtos pirítós

Különböző krémek (előzőleg elkészítve, bagettkarikákon

(tojáskrém, körözött, padlizsánkrém, tepertőkrém, ha szereted, akkor szardíniás is lehet, stb)

2018. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
És hűtőben tarolod a muffint?
2018. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!