Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Jól tudnál lakni egész nap 10...

Jól tudnál lakni egész nap 10 tojásból és 2 halkonzervből? (Kevesebb mint ezer forint)

Figyelt kérdés
Ha egy nap csak ezt ehetnéd, de úgy elosztva és elkészítve felkeléstől lefekvésig ahogy jól esik. Nyilván fűszereket vagy olajat sütéshez lehet használni.
2018. márc. 20. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Az egy másik kérés, hogy mit szólna ehhez a dietához az epém 😁
2018. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez még sok is lenne. 2 tojással jól lakom egy étkezés során.

Mondjuk a kenyér hiányozna hozzá.

2018. márc. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én egy 2 tojásos omlettel fél napig simán tele vagyok.
2018. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez még sok is lenne egy napra, de kenyér nélkül nem bírnám megenni.
2018. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Se a tojásban, se a halkonzervben nincs elég szénhidrát, én lehet, hogy nem bírnám ki.

Kalóriában a 10 tojás + 2 halkonzerv még az alap kalóriaszükségletemet sem éri el. Persze ha csak egy napról van szó, lehet kibírnám, de minden nap ezen élni..... hamar felfordulnék, pedig nem vagyok nagyétkű. Egyszer próbáltam csak alacsony szénhidrátos étrendet, másfél napig, hát minden bajom volt. Hiába ettem akármit, ami megengedett volt, mégis szédelegtem az "éhségtől".

2018. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Ha egyben eszem meg kellő zsírral ebédre, akkor jóllaknék, ráadásul fogynék, amit akarok is.

A hedonista énem azért hiányolna valamit, mert ez rém pici étel ránézésre, hiányozna pár tápanyag, de főleg a szerelmetes zöldségeim. Előbb lennék nyersvegán, minthogy ne egyek zöldséget mindennap (böjtnapon maradhat ki csupán, nem mintha lennének olyanjaim. még zsírböjtben is ettem zöldséget :D).

Húst pedig szinte sosem eszem, főleg sovány halat nem.


1000 forintból sokkal, sokkal jobb étrendeket hozok ki (500-ból is, ha nagyon muszáj, bár az már neccesebb). Az is tojáson alapul, de azért sok más is van benne.

2018. márc. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ket napra is eleg lenne, de kenyer nelkul nem birnam megenni en se. A tojast meg esetleg, de a halkonzervet semmikeppen. Mondjuk en is epegorcstol fetrengenek fel nap utan, de ennyi baj legyen.
2018. márc. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Durva a kontraszt az 5-6 válaszok és az összes többi között :D
2018. márc. 20. 16:23
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Az epegörcsöt nem értem, a fenti alig van a kötelező zsírminimum fölött, ha nem használunk hozzáadott zsírt... Vagy nemcsak ezen múlik?

Azt tudom, hogy pl. a párom azonnal rosszul lenne a fentitől, szerencsére az epéje köszönné, meglenne. Jól bírja a zsírt, de csak sok-sok szénhidráttal (vagy édességben, az speciális eset).

Nyilván sok embernek ez maga lenne a borzalom, ilyen-olyan okból, de szerintem aki sosem próbálta a ch minimalizálát, nem is tudhatja, hogy mi történne, ha így enne csak 1-2 napig. Amikor először próbáltam az ilyesmit, szerencsétlen zombi lettem ennyi idő alatt, pedig nekem fizikailag kifejezetten való az efféle étrend, de nem hirtelen.

Pont nem érdekelne a jóllakottság, ha a szervezetem zöldségért és gyümölcsért sikoltozna, nagyon rossz érzés.

2018. márc. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát jól lakni lehet, de azért némi zöldség nekem kellene mellé. 5 tojást becserélnék egy uborkára meg 2 almára ;)
2018. márc. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!