Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tudtok tippeket mit vigyek...

Tudtok tippeket mit vigyek suliba enni?

Figyelt kérdés
8-3 ig vagyok suliba, és úgy próbálom meg oldani hogy kb 500 kalórian belül legyen amit ott eszek... (laktóz meg fruktóz érzékeny vagyok) szerintetek miket vigyek és ami egeszseges?

2018. márc. 21. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Olyat vigyél, ami kellően laktat, az étrendedbe fér, ízlik és meg tudod enni hidegen. Szinte bármit elvihetsz egy dobozban. Nem tudom, neked mi számít egészségesnek, de ez is túl tág kör. Vihetsz túrót, húst, tojást, sajtot, jobbféle sütit, zabkását, olajos magvakat, gyümölcsöt és még annyi mindent. De egyetlen étel nincs, ami mindenkinek ideális.
2018. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
A banán az pl nagyon fel tud élénkíteni, és csomagolgatni se nagyon kell, mert eleve bevan; kicsomagolni is egyszerű, megtöröd a kis száránál. Amúgy sok tápanyag van még pl a mákosrétesben is. Joghurtot is vihetsz, abban is vannak hasznos dolgok, csak ne annyit egyél belőle, hogy hasmenésed legyen tőle. A mogyoróban is vannak nagyon fain kis tápanyagok. Vihetsz még pizzaszeletet is pl ; kalóriákban nemtom, ezekkel hol állunk; meg az alma és a csokoládé is fel tud élénkíteni. És még vannak a klasszik dolgok reggelire, kalács, szendvics szalámival párizsival sonkával sajttal uborka-karikákkal, retekkel, paprikával. Ja meg pl a jó reggelt keksz az is elég jó , meg többi kekszek, müzlik.
2018. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*egyik mate-em volt hogy rizst vitt rántott hússal, vagy palacsintát, saját maga által készített sütit, joghurtba mártogatta a babapiskótát, esetleg talán télifagyit is vihettek; volt talán aki mandulát vitt.
2018. márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon nehéz így bármit is enni, nekem is ugyanezek a bajaim.

Mivel a gyümölcsben sok a fruktóz, így nem ajánlom.

Viszont egy jó kis csirkehúsos saláta, rántott cukkini, rántott húsos szendvics..

2018. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!