Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Teljesen hiánycikk Magyarorszà...

Teljesen hiánycikk Magyarorszàgon a friss csirkemàj?

Figyelt kérdés
1 hét alatt csak egy helyen tudtam venni ott is csak az utolsó megmaradt adagott.... Tesco nincs, Spar nincs,helyi 3 csirkes húsbolt nincs. Ilyen szöveggel hogy hónapok óta hiánycikk és max szívvel együtt szokott lenni B kategorias, EZ Nonszensz hogy alapveto tapanyagdus hushoz nem lehet hozzajutni , bezzeg gusztustalan szarny, fureszpor csirkemellfile tapanyagszegény az van...

2018. márc. 23. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy rossz helyen laksz, vagy rossz helyen keresgélsz!


Ahol én lakom (Pest m.) mindig kapok friss csirkemájat, olyannyira, hogy még a kutya-macskakajába is teszek.

Ha budapesti vagy, akkor mag a Fővám téri nagycsarnokba kellene ellátogatnod, ott a baromfisoknál mindig van. (Persze nem a nap végén.)

2018. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rogyásig van vele a hűtőpult a Lidlben (és nem, ez nem mélyfagyasztott, hanem friss, pár napos eltarthatóságú)
2018. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ország legdélebbi csücskében a határ mellett is van friss csirke máj. Nem beszél senki hiánycikkről. Furcsa hogy felétek nincs. Mondjuk itt van spar, tesco, lidl, penny.
2018. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szabolcs megye kisebb város...Szóval igen a rossz helyen élek a válasz, vicces hogy csirkemájért megyeszékhelyen kell probalkoznom. Mert itt naprol napra csak sertesmaj vagy szívvel telirakott B kategorias máj , esetleg a Brazil fagyasztott "csoda".
2018. márc. 23. 15:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ahol vetted az utolsó megmaradt adagot és meg voltál elégedve a minőséggel, ott kellene megrendelned mondjuk 5 kg-t! Akár előre ki is fizetheted, hogy biztos legyen.

Aztán csinálsz magadnak csomagokat és lefagyasztod.

2018. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Nincs hiány, a puffogásodra meg senki nem kíváncsi.
2018. márc. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pennyben állandóan van friss szív nélküli máj én ma vettem 1kg ot holnapi ebédre.

Lidlben is van állandóan de az itt nincs csak 20kmre.

Kis alföldi város vagyunk

2018. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nálunk a Sparban, fóliás tálcán mindig van.

Az anyám nem tudom hol vette a csirkéket ( a kommunizmusban láttam utoljára ilyent), a hétvégén és a héten is daraboltam egyszer és belevolt dugva egy zacsiban a belsőség, máj is volt benne.

2018. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
* Dél Dunántúl
2018. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A Pennynél pont nem néztem,jövöhéten az lesz az első
2018. márc. 23. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!