Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi volt ennek a gyerekeknek...

Keszi002 kérdése:

Mi volt ennek a gyerekeknek készült keksznek a neve?

Figyelt kérdés
Régebben volt egy elsősorban gyerekeknek gyártott keksz, melynek kör alakja volt és csillag (azt hiszem 6 ága volt és az élei tompák voltak) alakzatban volt ráfolyatva a csoki. Egy talán mexikói kalapos rajzolt emberke volt a csomagolásán és még pc játékunk is volt belőle (egy szokásostól kisebb méretű lemez volt). A választ előre is köszönöm.

2018. ápr. 1. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Az nem olyan régi, szerintem 2-3 éve még volt. Én sem emlékszem a nevére.
2018. ápr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Pepito?
2018. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

#2

Igazad van!:)

[link]

2018. ápr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Az Auchanban most is kapható hasonló, de így néz ki:

[link]

2018. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

3: Nekem nem ez a kép ugrott be a leírás alapján, hanem egy későbbi édesség, ami a Dörmihez hasonlít.

Nem tudom, melyikre gondol a kérdező.

2018. ápr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

#5

Tudom, hogy én vagyok a kedvenc vitapartnered, de ezen van kalapos mexikói emberke és ez a kör alakú keksz, amin csillagalakzatban csoki van.


Ugyanis a Kérdező egy olyan kekszet keres, amin rajzolt kalapos mexikói emberke van, a keksz kör alakú és azon csillagalakzatban csoki van.:)


De neked természetesen jogodban áll a Dörmire gondolni, amennyiben azon is rajzolt kalapos mexikói emberke van és a kör alakú kekszen csillagalakzatban csoki van.:)

2018. ápr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pepito.
2018. ápr. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a milka ugrott be a kör alakú kekszről, és a csillagalakban ráfolytatott csokiról. Tudom azon nincs rajzolt mexikói kalapos emberke, de majdnem ugyan az, csak ennek még "tej" rétege is van, szóval mégfinomabb!:)


[link]

2018. ápr. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszön szépen minden kedves kommentelőnek a segítséget. A Pepito volt az amire én gondoltam! :)
2018. ápr. 2. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!