Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen ízű a poros krumplipüré?

Milyen ízű a poros krumplipüré?

Figyelt kérdés

2018. máj. 22. 12:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért a rendes krumplitól elmarad, de finom. Csak arra kell vigyázni, hogy ne maradjon csomós semmiképp.
2018. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Finom, és tényleg nehéz megkülönböztetni egy rendestől.

10-es attól még, hogy híg és teljesen sima a textúrája lehet rendes (nem porból készült) krumplipüré, hisz kisebb lyukú szitán át szokták paszírozni :)

2018. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
#12. Ezt tudod, vagy csak gondolod? Mert én nem vagyok szakács, de én passzírozás nélkül is kitudom keverni simára, nem tudom, hogy ilyennel szórakoznak -e az étteremben. Most itt a valódi krumpliról beszélünk.
2018. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
Menzás püré ízű😂
2018. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

#13

12-es vagyok, igen, voltam konyhán gyakorlaton, és átpaszíroztuk (persze előtte botmixerrel csináltunk belőle burgonyapürét, de a tökéletesség miatt kellett a szita is)

2018. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A knorr nagyon jó szerintem
2018. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
94%
Bár nekem csak menzás tapasztalataim vannak, a boltan ha ilyen instant krumplipürét láttam, mindig úgy vagyok/voltam vele, hogy kell a fenének. Menzán (egyetemi menza, ami azért már egész ehető amúgy) viszont legtöbbször ilyen püré a krumplipüré. Számomra: forró, leégeti a nyelvemet, és ízre nem sok köze van a krumplihoz. Egyszer volt, hogy igazi krumplipürét adtak, azon érezni lehetett, hogy igazi krumpliból volt. Sokkal finomabb. És ha otthon főzök, magamnak is csak rendeset csinálok, nekem az vált be, porosat sosem próbáltam. Persze ízlések és pofonok, aki ki tudja belőle hozni a maximumot, annak egészségére váljék :)
2018. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
a spar-os jó. többit nem ismerem.
2018. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!