Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Főtt tojás héjában meddig áll...

Főtt tojás héjában meddig áll el szabad levegőn?

Figyelt kérdés
Így érdemes tárolni? 1-2 napig elvan ?
2018. máj. 25. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Reggel találtam egyet a hűtőbe, elgurult, kb 2 hetes. Még jól vagyok.:D
2018. máj. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1.: MÉÉÉG!!
2018. máj. 25. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hetekig. Sajna nem tudom kipróbálni, mert ha megfőzünk 30 tojást, pár nap múlva nincs belőle egy sem, pedig direkt félretettem párat tesztelni, de aztán megettem az utolsót is az 5. napon. Nyilván nem volt baja, de egyszer kikutatom, hány hétig bírja :)


Nyilván sok napig elvan, hiszen anno megfestették a tojást, lezajlott a húsvét és csak napok múlva ették meg.

2018. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

4.: Komolyan??? Úgy tudtam, a laza talajba nagy, és ritka bütykök kellenek, hogy belekapaszkodjon. Ezek szerint akkor az csak sárban a jó.

Így jobban belegondolva, lehet igazad van! Ugye a sárban csak azért jó a ritka, és nagy mintázat, hogy tudjon tisztulni.

2018. máj. 25. 21:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Na ez félre ment :D
2018. máj. 25. 21:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Sárban is tarthatod, de hűtőben praktikusabb :D Nálunk a leghosszabb idő egy hét volt , semmi baja nem lett. Hűtő nélkül még nem próbáltam, de sztem 1-2 napot eláll úgy is.
2018. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!