Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit gondoltok a Cserpes...

Mit gondoltok a Cserpes tejtermékekről?

Figyelt kérdés

Szerintetek a bolti tejekhez képest milyen a Cserpes tej? És tejszínekhez képest? (Utóbbinál úgy vettem észre, hogy ez az egyetlen olyan bolti tejszín, amiben nincs karragén.)


A krémsajtjaikról, joghurtjaikról esetleg vélemény, ha próbáltátok?


Összességében mi a véleményetek a termékeikről?


Van olyan termék, amiből egy bizonyos márkát előnyben részesítetek?



2018. jún. 1. 07:07
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Én a joghurtjait nagyon szeretem . Sokkal jobb mint a danone vagy társai . Én laktózos vagyok és csak egyedül a cserpes laktozmentes dolgokat szeretem .
2018. jún. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Én is a joghurtot szoktam enni, de nem sűrűn, és nagyon finom, bár egyszer jártam úgy, hogy a homoktövises joghurt tetején valami kis lenmaghoz hasonló fekete valamik voltak, vagy 20 db, de nem lenmag volt, mert azt ismerem. :S Azt kidobtam, de összességében amúgy jók a joghurtjaik.
2018. jún. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon finom, csak nagyon drága
2018. jún. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó a joghurt,de nem szoktam venni,mert mennyiségre nekem sok az a doboz,nem tudom egyszerre megenni,pedig tudok enni rendesen.Más termékeket nem próbáltam.
2018. jún. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha már más márkákat is lehet sorolni, akkor a Lipóti pékség eredetileg forgalmazta a Csepres termékeket, de aztán kitalálták, hogy ezt ők is le tudják gyártatni, és most van sajátmárkás termékük. Ugyanolyan jó, mint a Cserpes.
2018. jún. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Eleinte jók voltak, de aztán jó szokás szerint vérszemet kaptak, amikor terjeszkedni kezdtek szerte az országban, így a minőség - szerintem - meredeken zuhanni kezdett, az árak pedig emelkedni. Kár a cégért, régen én is szerettem a termékeiket, de már nem foglalkozom velük.
2018. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Én joghurtot meg túró rudit próbáltam, nagyon finomak!!
2018. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Ja meg kremsajtot!! Az is nagyon jó
2018. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ma vettem a 30%-os tejszínükből, de nem jó, óriási csalódás. 1) Műanyag íze van (pedig én nem vagyok finnyás, a tartós UHT tejszíneket is szeretem) 2) híg és 3) habszifonba töltve ebből lett a legkevésbé kemény hab (pedig sok tejszínt kipróbáltam benne).

330ml 599 Ft


Eddig a legjobb a Tolle volt talán.

2021. jún. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!