Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kukacos lisztet találtam,...

Kukacos lisztet találtam, muszáj mindent kidobnom a konyhaszekrényből?

Figyelt kérdés
Szinte mindent ott tartok, rizs, kakaó , rengeteg felbontott fűszer. MIndenbe belemennek? A rizst és a zsemlemorzsát csavaros üvegben tárolom, az is kidobandó?

2018. jún. 5. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a csavaros üvegbe biztos nem mennek bele. Fűszerek közül sem mindbe, de én kidobnék minden mást is, ami fel van bontva.

Viszont, ha véletlenül megeszel valamit, amiben kukac van, attól nem lesz semmi bajod.

2018. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Sok-sok évvel ezelőtt az asszonyok átszitálták és elfogyasztották a lisztet. Ilyenből én is ettem. Sosem hallottam, hogy valakinek baja lett volna tőle. Manapság ezt gusztustalannak tartják... (meg van pénz és frisset vehetnek).
2018. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajna a csavaros üvegbe is bele tudnak menni, tapasztalat.


Nézz át mindent, és amiben nincs még kuka, azt tedd be a fagyasztóba pár napra. Így, ha van is benne pete, nem fog kikelni.


Amiben meg van lárva, vagy a jellegzetes, pókháló szerű hálója, azt meg dobd ki. Még ha a lárvák már ki is keltek, amíg benne éltek a kajában... hát... nem mentek ki belőle vécézni...

2018. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kuka=kukac, bocs :)
2018. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!