Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szabad leértékelt felvágottat...

Szabad leértékelt felvágottat venni? Azért leértékelt a pultban mert már kezd rossz lenni, vagy túl sok van belőle?

Figyelt kérdés
2018. jún. 19. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Azért nem szabad leértékelni, mert "kezd rossz lenni", de ha a szavatossági ideje a vége felé jár, akkor igen. De ilyen esetben még jópár napig ehetö minden gond nélkül, természetesen megfelelö tárolás mellett.
2018. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Szabad.
2018. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Igen, az attól még nem romlott, és semmi bajod nem lesz tőle, és az élvezeti értéke se csökken, csak lejárat után.
2018. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már vettem olyat, ami romlott hús volt, pedig közel nem volt a lejárathoz. Ez tárolás kérdése.

És vettem olyat ami aznap járt le és egy hétig még finom volt és semmi bajunk nem lett tőle.


Rendszeresen veszek ilyeneket. Főleg, ha tudom, gyorsan el fog fogyni.

2018. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem mindegy, dolgoztam boltban, simán kirakatták velünk a lejárt felvágottat 🙁
2018. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
Otthon nem vennék... tcskó spar, stb de még a hentes is a fost adja "leértékelt" címen, ami már aznap zöld.
2018. jún. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!