Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kókuszolajat hol tároljátok?...

Kókuszolajat hol tároljátok? Hűtőben kemény lesz, minden máshol felolvad ebben a melegben.

Figyelt kérdés
2018. jún. 21. 22:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam a "brit tudósok" legújabb kutatásaira adni, úgyhogy amíg 100% bizonyíték nincs rá, hogy káros, addig használom.
2018. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A mikrózott vízzel locsolt növények elpusztulnak, más lesz az ételek rezgése és az nem jó a szervezetünknek. Ügyelni kell rá hogy ne hajoljunk a mikró elé működés közben, de még van jó pár.

Néha máshogy nemigen lehet melegíteni, de nem minden nap, pláne naponta többször.

2018. jún. 23. 19:24
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"A mikrózott vízzel locsolt növények elpusztulnak, más lesz az ételek rezgése és az nem jó a szervezetünknek. Ügyelni kell rá hogy ne hajoljunk a mikró elé működés közben, de még van jó pár."


ILyen hülyeségeket értelmes ember nem hisz. Az ételek NEM rezegnek, a növények NEM pusztulnak el csak azért, mert a víz mikrózott volt (hanem valami mást csinálnak rosszul).

2018. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Mostantól mikrózott vízzel locsolok, csak hogy cáfolhassam :D


Az, hogy hő megrezgeti a vizet, tuti nem árt a növényeknek :D Amúgy olvastam cikkeket, igen. Azóta is napi SOKSZOR használom, akármilyen egészségtudatos is vagyok. Nem mondom, hogy mindenben igazam van a táplálkozás terén, hisz laikus vagyok, de azért elég sokat teszek az egészségemért e téren s meggondolom, mit áldozok még be több ételcsoport szinte vagy konkrétan teljes elhagyása után.

Komolyan lerontaná az életminőségünket a mikrózás elhagyása (tényleg napi rengetegszer használjuk), miközben abszolút semmi rosszat nem tudok róla. Számomra egyértelmű a dolog, de mindenki tegyen, amit akar.

2018. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Minden tárgynak van rezgése, ez nem hit kérdése. Az emberi testnek is.

De nem akarok itt senkivel vitatkozni, tényeket irtam, aki csinalja, csinálja, nekem attól nem lesz rosszabb.

2018. jún. 24. 09:09
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Van két bluetooth-os telefon a családban? Ha van, tedd be az egyiket a mikórba (nem kell elindítani!), bekapcsolt Bluetooth-tal, és próbáld meg elérni a másik telefon Bluetooth-ján keresztül. Nem fog menni. Mégpedig azért, mert a Bluetooth szintén mikrohullámot használ (most már attól is rettegjél : :), és a mikrohullámok nagyobbak, mint a mikrohullámú sütő ajtaján lévő rács lyukai, így "nem férnek ki". Ennyit arról, hogy nem lehet közel hajolni.

A virágos kísérletet meg többen megismételték (már ha volt egyáltalán eredeti kísérlet, mert a "sussexi diáklány bebizonyította, hogy...." nem sokat mond) és ott nem pusztultak el a növények.

2018. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!