Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi értelme a meggynek? Ugyanaz...

Mi értelme a meggynek? Ugyanaz mint a cseresznye csak savanyúban.

Figyelt kérdés
Embert nem ismerek aki szeretné a meggyet, mivel nincs jó íze. A vadalmát miért nem termesztik ugyanúgy? Ugyanaz mint az alma, csak nagyon savanyú, pont mint a meggy.
2018. júl. 12. 19:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én nem szeretem a meggyet, de az biztos, hogy az nem savanyú csereszenye.
2018. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%
Attól, hogy te egyet sem ismersz, még rengetegen vannak, akik szeretik a meggyet. Kapaszkodj meg, én semmit se szeretek ami édes. Se csokit, se fagyit, sem az édes gyümölcsöt, a nutellával valószínűleg vallatni lehetne, azt is beismerném, amit el sem követtem, ha csak a számhoz közelítenének vele. A meggyet imádom, pont azért mert savanyú, ha már édeskésebb nem eszem meg, ezen kívül kizárólag a citrusféléket és a savanykás bogyós gyümölcsöket tudom még megenni. A családomban nemigen akad egyetlen édesszájú ember sem, bár tény, hogy ilyen nyakatekert ízlésem csak nekem van, hogy fegyverrel sem lehetne például sütievésre kényszeríteni, vagy egy jó kis görögdinnyére. Az utcánk elején van egy kis zöldséges, kint az áru, látom mikor reggel megyek, délután jövök. A meggyes ládák mindig sokkal hamarabb kiürülnek, mint a cseresznyések, így valószínűleg nem állja meg a helyét a valóságban az állításod, csak sok az édesszájú ismerősöd.
2018. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%

Az ÉRETT meggy NEM savanyú, pont kellemes, picit fanyar az íze.


A vadalmát vidéken bizony termesztik, és milyen finom is az :)

2018. júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én imádom a meggyet pont az a jó benne hogy savanyú. Nem is értem ezt a kérdést.
2019. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!