Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Dobjam ki az egész zacskó...

Dobjam ki az egész zacskó kuszkuszt?

Figyelt kérdés
A minap megláttam a kilós zacskó kuszkuszom belsejében (amiből még alig fogyott, tényleg épphogy csak megbontottam) egy molylepkét és azon nyomban átnéztem az egészet, de csak azt az egyet láttam, semmi több kukac vagy ilyesmi. Meglepődtem, mert amúgy mindig ügyelek arra, hogy a tésztám meg minden alapanyag gondosan le legyen zárva, ezzel is ugyanez volt a helyzet, de valahogy csak bejutott az a molylepke. Azért biztos, ami biztos, átöntöttem egy nagyobb üvegbe ami maradt, átvizsgáltam, nem találtam semmi más gyanúsat. Aztán ma megint főzni akartam, de valami gyanús összeragadt kuszkuszdarabot találtam az üvegbe, ami egy kukac volt. Őszintén sajnálom kidobni az egészet, hiszen nem volt olcsó, de tartok attól hogy még mindig van valami pete az üvegben.

2018. júl. 19. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Csak a saját véleményemet tudom megosztani veled, de én biztos nem ennék már abból, azzal a lendülettel vágtam volna ki a kukába. (én nagyon finnyás vagyok az ilyesmire, komolyan meg tudok undorodni az ilyen kajáktól).
2018. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Az undorító tele lehet petékkel. Akkor kidobtam volna..
2018. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

En biztosan kidobnak, nekem mar a lepke is sokk kett volna elsore, a kukac masodjara mar ketseget nem hagyna bennem.

Abban a zacskoban volt oete mar a lepke utan, ott hagyta, csak akkor nem lattad meg, mert meg nem volt kikelve. Van abban tobb is.

Talan ha meg az elso eset utan fagyasztottad volna 2-3 napig, akkor a peteket kinyirtad volna (legalabbis azt mondjak, hogy a fagyasztas segit), de most mar 100%, hogy en nem probalnam megmenteni.

De en nagyon fonnyas vagyok, attol a hideg raz, hogy olvasom...

2018. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
A lepkénél még bizonytalankodtam, de hogy még kukac is volt benne... Kidobnám, hogyne. Ételt nem dobok ki, de ez már nem étel, csak romlott, kártékony, nem gusztusos valami.
2018. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Én is utálok ételt kidobni, de ez sajnos egyértelműen kuka. Nem biztos, hogy te tároltad rosszul, valószínűbb, hogy még az értékesítés előtt került bele moly, gyakran előfordul az ilyesmi.
2018. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Undorító, tuti azonnal kivágtam volna, át se nézném.
2018. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!