Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Földimogyoró (SÓTLAN) hol...

Földimogyoró (SÓTLAN) hol található jó áron? (jó ár alatt értem, hogy 1000 ft / kg alatt legyen)

Figyelt kérdés
2018. aug. 23. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehol

[link]

Ez a legolcsóbb szerintem

2018. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aldi?
2018. aug. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tescoba találtam 989-es áron, de sós volt :(
2018. aug. 25. 20:41
 4/7 jani273 ***** válasza:
0%

Menj az ingyen botba ahun ingyen dogozok ultetik, szedik, csomagojjak , mog aztan teritik botokba sot a benzint meg a munkadijat is ingyen fizetik azoknak mint te akik ingyen is dogoznanak csok hogy ingyen jusson egy kilo fodi mogyorohoz amikor eppen raehezik. En is keresek jo aron dogozokat mint te, ha tucc szojjal man mer kene jo par embor akik jo aron dogoznak. (ugy ertem a jo art hogy 3 forint alatt orankent vagy kevesebbert)

. OK?? Koszi elore is

2018. aug. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tescoban van sótlan mogyoró.


Ezeket keresd:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2018. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kösziszépen! ment a hasznos.


Ennek ellenére akkor tényleg úgy látszik, hogy a sós földimogyoró érthető el a legolcsóbban (989 ft / kg még mindig). Azt viszont nehezen tundám megérteni, miért olcsóbb a sós :)

2018. aug. 28. 15:23
 7/7 anonim válasza:
Mert "egészségtelen"
2018. szept. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!