Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miket fogyasztasz rendszeresen...

Miket fogyasztasz rendszeresen, amiről azt gondolod hogy jót tesz az egészségednek?

Figyelt kérdés
Nem tudok sok mindent felmutatni ez ügyben,ami rendszeres nálam az a paradicsom,vagy kápia paprika naponta.Néha alma,vagy banán.Ritkán fagyasztott zöldségek,amit megpárolok.
2018. szept. 13. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

gyömbér, grapefruit.

Zöldség és gyümölcs is szinte minden nap, de ezeket nem sorolom fel, szinte minden fajta.

2018. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyömbér, citrom, avokádó, fokhagyma.

Sok gyógynövény, pl zsálya akár kajába, akár salátába, vagy teának.

A zöldségek lehetősége végtelen az én konyhámban, szerintem mindent megeszek.

2018. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
24%
Zero Hell, párizsi, nokedli
2018. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Zöldpaprika, paradicsom, és hús, mert vashiányos vagyok.
2018. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
natúr joghurt; tojás; zöldségek pl paradicsom, paprika, újhagyma, retek(ezeket főleg a főtt vagy tűkőrtojás mellé); húsleves sok zöldséggel, és kevés tésztával; és bár salátákat nem eszek, de ha bármilyen sült húst eszek, akkor hadászati mennyiségű savanyúságot el tudok mellé fogyasztani. Továbbá a legtöbb bogyós gyümölccsel nem tudok betelni, csak kár hogy olyan drágák :( pedig szívesen eszek pl áfonyák akár egy kis túróval is. :)
2018. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nyár óta kb minden nap eszek sárga/görögdinnyét. Amíg lehet kapni, enni fogom, mert nagyon szeretem és egészséges is.
2018. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Minden nap rengeteg nyers zöldséget eszem, uborkát, paradicsomot, paprikát, retket, lilahagymát.

Igyekszem magas rosttartalmú ételeket fogyasztani, és kevés szénhidrátot.

2018. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Pálinka,vodka(csak a spar saját márkása),olcsó sör,kannás bor,ukrán cigi és olcsó prosti.Ez a hosszú élet titka.
2018. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Fokhagyma, alma.
2018. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Zoldseg: paprika, lilahagyma, paradicsom, uborka, brokkoli

Gyumolcs: grapefruit, korte/alma, barack


Sokszor eszem quinoat, kuszkuszt, zabkasat, esetleg barna rizsat (de az nem a kedvencem)

2018. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!