Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Emlékeztek még a chipsadó és...

Emlékeztek még a chipsadó és a sómentes mizéria elötti chio chipsek ízére?

Figyelt kérdés

Ti is érzitek a különbséget?

Hol lehetne beszerezni a régi ízvilágút?



2018. dec. 29. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehol.
2018. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Külföldön.
2018. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Érzem. Sikeresen le is szoktam a chipsről, de nem örülök neki. Korábban se ettem ész nélkül, időnként vettem egy zacskóval, ettem pár darabot belőle, jól esett, ennyi. Most ha nagy ritkán veszek is, mindig csalódok, feleslegesen meg nem eszek olyat, ami vacak.
2018. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Nekem a tescos hagymás, napraforgóolajban sült igazán ízlik. A többinek nekem se tetszik már az íze. Jó nagy kicseszés. Évente enne az ember kétszer, és akkor se nagyon tud válogatni. Még a chio-s vagy lays-es lime&paprikás, és wasabisnak finom intenzív ízei vannak.
2018. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem direkt emiatt találták ki a Chionál az Intense, Laysnél Maxx termékcsaládokat, hogy aki szereti, hogy van íze a chipsének, az se pártoljon el teljesen. De az ezeken kívül kaphatóak tényleg nagyon gyengék és elég elszomorító, főleg, mert nem (csak) emiatt vannak az emberek elhízva...
2018. dec. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A sótlan chipsnél is szörnyűbb a sótlan kenyér. Egyszerűen ehetetlenek.

"Dicséret" a lángészt aki ezt kitalálta.😬

2018. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19%
Nem értelek titeket:a korábbi ehetetenül sós volt, ez a mostani meg éppencsak ehető, de egy maréknál többet így sem lehet megenni belőle, mert olyan sós ...
2018. dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!