Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Élelmiszerek

A kérdés

Van ehető műbél?

Bár ahogy utánanéztem már ilyen is van, de mennyire gyakori ez? Ami a boltba van az vagy igazi bélben van vagy nem megehető műanyag bélben, ugye?

És kolbászt szoktak itthon ehető műbélbe tölteni?

jan. 12. 00:55  Privát üzenet  

A válaszok
Miss Endzsi nevű felhasználó válasza:

Ugyanaz a zselatin (állati kollagén), mint, amiből a gumicukor is készül. Megeheted, sőt egészséges is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 12. 01:40 Privát üzenet
van ehető műbél. mindig nézd meg a csomagolást, rá kell írni, hogy ehető-e vagy nem

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 12. 10:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A fagyasztoban talált majdnem 1 éve lejárt étel ehetö még? ' Találtam a fagyasztoládámban 2018. február lejárati idövel 1 csomag szilva lekváros gombocot. Szivesen megfözném mert...
A zöld színű burgonya létezik-e, hogy olyan fajta, vagy eleve nem ehető kategória?
A kivit valóban nem muszáj meghámozni, ehető a szőrös héja is? Azt olvastam, az az egyik legegészségesebb része.
Kétszer lefagyasztott kenyeret meg lehet enni kiolvasztás után?
Ehető festék? Van ilyen gyerekeknek?
A Csemege Debreceni bele ehető?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Élelmiszerek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!